sistudio.pl

Portal budowlany

meble od stolarza
Dom

Czy meble od stolarza to dobry pomysł?

Każdy z nas chciałby mieć w domu najlepszej jakości wyposażenie. Jeżeli już mamy kupować jakieś meble, to nie na kilka miesięcy, ale przynajmniej na kilka lat. Gdzie kupić meble? W salonie meblowym? Czy też zamówić je u stolarza?

Gotowa oferta

W dzisiejszych czasach sklepy meblowe mamy na wyciągnięcie ręki. W dużych miastach można je spotkać prawie na każdym rogu, a jeżeli dla kogoś taka oferta jest za mała, to zawsze może skorzystać z oferty sklepów internetowych. Wystarczy złożyć zamówienie i oczekiwać na jego realizację. Czas oczekiwania na meble może być duży, bowiem wszystko zależy od stanów magazynowych. Czasem w ciągu tygodnia mamy meble, a czasem trzeba poczekać nieco dłużej. Zaletą sklepów meblowych jest to, że wszystko otrzymujemy praktycznie od ręki. Tylko, ze jakość mebli nie zawsze jest taka, jak byśmy sobie tego życzyli. Może więc warto zamówić meble od stolarza?

Meble na zamówienie

Tak, ktoś powie, że nie stać go na meble tworzone na indywidualne zamówienie. Wydawać by się mogło, że ich cena jest wysoka. Błąd! Jeżeli ktoś wszystko przemyśli w odpowiedni sposób, to się dowie, że ceny są porównywalne do tych, które na co dzień stoją w salonach meblowych. Jakość takich mebli jest zdecydowanie większa, więc naprawdę warto przemyśleć ich zamówienie. W szczególności, że można otrzymać to, co się chce, a nie tylko to, co aktualnie pokazywane jest w katalogu sklepu meblowego. Średni czas oczekiwania na takie meble to ok. 5-10 tygodni. Wszystko zależne jest bowiem od samego stolarza. Może się okazać, że czas oczekiwania na meble zamówienie ze sklepu meblowego jest taki sam. Czy nie lepsza będzie oferta stolarza w takim przypadku?

Projekt na meble

Współpraca ze stolarzem polega w pierwszej kolejności na stworzeniu projektu. My mówimy co dokładnie nam jest potrzebne, a stolarz wykonuje projekt. W pierwszej kolejności zjawia on się w naszym domu, aby wykonać potrzebne wymiary, dzięki czemu poszczególne meble będą dopasowane w odpowiedni sposób. Stolarz jest taką osobą, że jest w stanie stworzyć wszystkie meble. Te do kuchni, jak również te do łazienki. Można u niego zamówić meble na indywidualne zamówienie do sypialni (często razem z materacem na łóżko!), jak również do pokoju dziecka. A może przyda się również szafa do przedpokoju? To nie jest taki zły pomysł, dlatego warto z niego skorzystać. W szczególności, jeżeli mamy do czynienia z pomieszczeniami o nietypowych rozmiarach, do których nie dobierzemy tak łatwo żadnych mebli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.