sistudio.pl

Portal budowlany

Okleiny meblowe
Dom

Okleiny meblowe samoprzylepne na ratunek twoim meblom

Coraz to częściej popularne staje się dziś odnawianie mebli. Ludzie zamiast kupować nowe meble z salonu, wolą po prostu coś z nimi zrobić. Rozwiązaniem jakie budzi coraz to większe zainteresowanie, stają się okleiny meblowe samoprzylepne. Klienci decydują się na nie ze względu na prostotę użytku i niepowtarzalne walory estetyczne. Warto zaznaczyć również, że ich cena jest naprawdę niewielka.

Odmień życie swoich mebli 

Po zakupie mebli, zazwyczaj jesteśmy zadowoleni z ich wyboru. Niestety często czar ten potrafi szybko prysnąć. Białe meble z popularnych sklepów meblowych stają się zbyt oklepane. Właściciele mieszkań chcą, aby jednak wyróżniały się one wśród innych. Jedni dodają im ozdobne uchwyty czy też malują poszczególne części na inny kolor. W tej sytuacji warto właśnie rozważyć okleiny meblowe samoprzylepne. 

Może ciężko w to uwierzyć, ale taki niewielki element jest w stanie naprawdę odmienić nasze wnętrze. Dodasz w ten sposób świeży wygląd swoim wnętrzom. Nadadzą się one zarówno do starych, jak i nowych mebli. Na pewno znajdziesz motyw, który najbardziej cię urzeknie. 

Malowanie mebli może nie być konieczne!

Często właścicielom starszych mebli wydaje się, że jeżeli nie pomalują swoich mebli, będą one skazane na śmietnik. Nie zawsze jest to oczywiście ostateczne wyjście. Malowanie mebli powinno być przeprowadzone profesjonalnie. Jeżeli weźmiemy się za to w krótkiej przerwie między obowiązkami, efekt końcowy może być naprawde mało zadawalający.

Okleiny meblowe samoprzylepne to innowacyjne rozwiązanie skradają serce coraz to większego grona klientów. W sumie nie ma się co dziwić – marmurowa powierzchnia twoich mebli na pewno zrobi ogromne wrażenie na niejednym odwiedzającym. Na pewno nikt nie domyśli się na pierwszy rzut oka, że jest to okleina. Co ważne, do ich montażu nie będą nam potrzebni profesjonaliści. Bez wątpienia będziesz w stanie wykonać go samodzielnie.

Gdzie znajdziesz samoprzylepne okleiny meblowe?

Samoprzylepna okleina meblowa jest tak naprawde całkiem łatwo dostępna. Znajdziemy ją na pewno w sklepach takich jak Castorama, Leroy Merlin, Allegro. Warto jednak w tej kwestii dać szansę również i mniejszym sklepom, jak na przykład Coloray. Marka ta specjalizuje się właśnie w tego typu produktach, więc możemy być pewni tego właśnie wyboru. Co ważne, na stronie producenta możemy również zamówić bezpłatne próbki. W ten sposób powinniśmy być pewniejsi naszego wyboru. W końcu nie zawsze może się okazać, że dany wzór będzie pasował do naszego wnętrza tak jak nam się wydawało.

Wybierz najciekawszy motyw z asortymentu

Sklep Coloray może pochwalić się naprawdę szerokim asortymentem produktów. Na stronie znajdziemy mnóstwo motywów, które możemy przefiltrować kolorystycznie. Przy takiej ich ilości wybór ich na pewno nie będzie prosty. Na ten moment dostępnych jest blisko 500 motywów. Możesz również spróbować zwizualizować w programie graficznym, jak dany wzór wyglądałby na twoim meblu. Warto również skorzystać z pomocy domowników, tak aby nikt nie miał nic przeciwko.