sistudio.pl

Portal budowlany

ozdoby ledowe do ogrodu
Ogród

Ozdoby ledowe do ogrodu

Coraz większą popularnością cieszą się obecnie ozdoby ledowe, a nie zwykłe wielokolorowe. Oczywiście są one droższe od tradycyjnych, cebulowych ozdób, ale mają szereg zalet.

Ozdoby ledowe do ogrodu

Długa żywotność (do 20.000-100.000 godzin). Oczywiście, zależy to bezpośrednio od jakości zakupionego wianka, jego producenta, warunków użytkowania. Ozdoby ledowe do ogrodu są dużo mocniejsze od zwykłych świateł, aby je uszkodzić trzeba się trochę postarać, ten rodzaj girlandy nie powoduje dyskomfortu dla ludzkiego wzroku, jej blask jest spokojny, najczęściej biały lub niebieski. Podczas gdy żarówki w konwencjonalnych lampach mają tendencję do nagrzewania się, producenci lamp wyeliminowali tę wadę, dzięki czemu są one bezpieczniejsze;

Producenci oświetlenia wzięli pod uwagę problem wysokiego zużycia energii elektrycznej przez girlandy starego typu i również wyeliminowali ten czynnik, taka girlanda jest bardziej ekonomiczna.

Każda girlanda lub dekoracja ma swój własny, bezpośredni cel. Niektóre są tylko do dekoracji na zewnątrz, inne do dekoracji wnętrz. Różnica między nimi polega na zastosowanych materiałach. Materiały użyte do produkcji lampek to: drut z kauczuku, drut silikonowy i drut PCV. Jeśli zamierzasz umieścić girlandę na zewnątrz, zaleca się zakup dekoracji przeznaczonych do użytku zewnętrznego, aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji (zwarcia, przerwania girlandy). Do dekoracji wnętrz można wybrać tańszą girlandę, ale trzeba zdecydować, z jakiego materiału chcemy kupić girlandę. Podstawa przewodu może być wykonana z gumy lub PCV.

Jest to dodatkowa zaleta, jeśli wybierzesz ozdoby ledowe o odpowiedniej wielkości. Zanim go kupisz, powinieneś dokładnie przemyśleć, co będziesz nim dekorował. Będzie to miało bezpośredni wpływ na wielkość lamp. Jeśli nie jesteś zdecydowany, gdzie umieścić girlandę, możesz pójść tą drogą. Kup lampkę świąteczną, którą można podłączyć do jednego lub kilku dodatkowych światełek. W ten sposób nie będziesz musiał się martwić, że nie jest wystarczająco duży lub zbyt duży, aby coś udekorować.

Parametr ten nie ma szczególnego wpływu na wybór ozdoby ledowe, jednak dla wielu osób może on odgrywać szczególną rolę. Jeśli chcesz udekorować choinkę, nie wybieraj zielonego koloru girlandy, więc nie dostaniesz zbiegu kolorów. Jeśli Twoja choinka jest zielona, ozdoby ledowe z białą lub niebieską poświatą będzie wyglądać jasno i harmonijnie. Z każdym sezonem noworocznym producenci starają się wyprzedzić konkurencję, dlatego coraz częściej pojawiają się nowe kolory świateł. A także w tej chwili robią je tak cienkie, że są prawie niewidoczne na choince, a to wszystko dzięki zastosowaniu cienkiego drutu.

Dzisiejsze dekoracje ozdoby ledowe mogą mieć ponad dwadzieścia różnych programów zmiany kolorów. Możesz dostosować tryb światła do swojego nastroju, możesz ustawić spokojny tryb z płynnymi przejściami i możesz ustawić tryb szybki. Stosowana również do dekoracji centrów handlowych, kawiarni, restauracji, alejek, skwerów, parków i prywatnych ogrodów. Wewnątrz akrylowych figur zainstalowano pewną ilość dobrej jakości świateł, które są zabezpieczone przed wysoką wilgotnością i wahaniami temperatury. Oznacza to, że nie są w stanie poradzić sobie ani z opadami śniegu, ani z mrozem.