sistudio.pl

Portal budowlany

koparka
Budownictwo

Co musisz wiedzieć przed zakupem koparki Yanmar SV100?

Koparki gąsienicowe cieszą się na dzień dzisiejszy dużą popularnością. Ich wybór jest jednak dość problematyczny i wymaga odpowiednich przemyśleń w tym zakresie. Czym jest i czym charakteryzuje się koparka Yamar SV100? Oraz dla kogo jest przeznaczona? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule.

Czym jest koparka gąsiennicowa?

Koparka gąsienicowa to specjalistyczna maszyna budowlana, która sprawdzi się do wykonywania zróżnicowanych robót ziemnych. Jej cechą charakterystyczną jest to, że zamiast tradycyjnych opon mamy do czynienia z napędem gąsiennicowym. Konsekwencją tego jest zdolność pokonywania nawet najbardziej problematycznych przeszkód w terenie. Takie rozwiązanie niesie ze sobą szereg zalet. Przede wszystkim mamy do czynienia z możliwością rozłożenia ciężaru na całą powierzchnię. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że przyczepność sprzętu do podłoża jest jeszcze lepsza. Ograniczone jest prawdopodobieństwo poślizgu bądź ugrzęźnięcia.

Czym charakteryzuje się koparka Yamar SV100?

Godna uwagi jest koparka Yanmar SV100, która uznawana jest za ponadprzeciętnie wydajną i ekologiczną. Jednocześnie wyróżnia się dużą solidnością. Jest to urządzenie specjalistyczne, które sprawdzi się w takich gałęziach przemysłu, jak chociażby złom, budowa, recykling. Yanmar SV100 to sprzęt średniej wielkości, który posiada szerokie możliwości co do kopania i podnoszenia ciężarów. Wysoka wydajność pomp hydraulicznych sprawia, że całość działa w sposób bardzo optymalny. Wcześniej wspomniany model został zaprojektowany w taki sposób, aby możliwe okazało się sprostanie wysokim wymaganiom nie tylko w zakresie trwałości, ale również wydajności i ergonomii pracy. Yanmar SV100 może sprawdzić się niezależnie od terenu i rodzaju budowy.

Dla kogo przeznaczona jest koparka Yanmar SV100?

Koparka Yanmar SV100 cieszy się dużą popularnością w przypadku profesjonalnych zastosowań. Urządzenie to świetnie sprawdzi się zarówno w branży przemysłowej, w pracach melioracyjnych i niemalże każdej gałęzi budownictwa. Wyposażenie maszyny charakteryzuje się dużym asortymentem, w konsekwencji maszyna ta jest bardzo popularna podczas naprawy nawet drogowych nawierzchni.