Żaluzje aluminiowe

 

 

Żaluzje aluminiowe to nie tylko osłona przed słońcem oraz wzrokiem przechodniów. To także element wystroju, który doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz, zarówno biurowych jak i domowych. Proste w swojej formie aluminiowe listwy dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu łatwo można dopasować je do wystroju pomieszczenia. Oferowane przez nas żaluzje aluminiowe, to jednak nie tylko wygląd, ale także funkcjonalność, wynikająca z wysokiej jakości systemu montażowego.

 

 

SPECYFIKACJA

 

Żaluzje aluminiowe występują w trzech wersjach, w zależności od szerokości lamelek: 16 mm, 25 mm lub 50 mm. W wersjach 25 mm i 50 mm możliwe jest wykonanie perforacji, a także zamontowanie napędu elektrycznego. Opcjonalnie żaluzje mogą zostać wyposażone w prowadzenie żyłkowe oraz zaczepy magnetyczne dolne dostosowane do okien uchylnych. Aluminiowe lamelki mogą być lakierowane lub pokryte okleiną drewnopodobną. Żaluje można bezinwazyjnie zamontować do okien PCV przy pomocy specjalnych uchwytów.

 

Poniżej zaprezentowanych zostało kilka dostępnych wykończeń żaluzji. Pełną gamę wykończeń znajdą Państwo w naszym katalogu.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

5001
5105
5201
5208
5603
5605

doradzimy ci

zapytaj o produkt