plen

Choose language

Wnękowy dozownik mydła

 

 

Wnękowy dozownik mydła to doskonałe rozwiązanie, kiedy ważne jest odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Dotyczy to szczególnie niewielkich łazienek oraz zapleczy socjalnych. Funkcjonalność urządzenia zapewnia prosta forma oraz łatwość użytkowania. Stalowa konstrukcja zapewnia sterylność oraz wysoką odporność na działanie agresywnego środowiska. Wykorzystanie solidnego materiału sprawia, że dozownik cechuje się wyjątkową trwałością. Model dostępny jest w dwóch wersjach różniących się wykorzystywanym wkładem.

 

 

SPECYFIKACJA

 

Wnękowy dozownik mydła posiada stalową, matową obudowę z okienkiem pozwalającym na kontrolę poziomu mydła. Otwieranie dozownika umożliwia trwały, stalowy zamek bębenkowy. Dozownik montowany jest do otworu w ścianie o wymiarach: 335 mm x 140 mm x 85 mm.

 

Dozownik mydła występuje w dwóch wersjach:

– z mydłem w pianie na wkłady o pojemności 880 ml,

– z mydłem w płynie ze zbiornikiem o pojemności 800 ml.

 

Wersja z mydłem w pianie pozwala na stosowanie wymiennych wkładów o dużej wydajności – z każdego wkładu możliwe jest uzyskanie ponad 1500 porcji piany.

 

Wersja z mydłem w płynie posiada zbiornik z tworzywa sztucznego, który uzupełniany jest mydłem z kanistra. Możliwość wyjmowania zbiornika pozwala na jego okresowe czyszczenie.

 

 

WYMIARY

 

wysokośćszerokośćgłębokość
370195100

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

stal matowa

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »