plen

Choose language

Taboret stomatologiczny MSS

Taboret stomatologiczny MSS

Taboret stomatologiczny MSS firmy Innow to produkt specjalnie polecany dla placówek dentystycznych, ale także innych ośrodków medycznych, gabinetów pielęgniarskich, okulistycznych czy szpitalnych. Funkcjonalne konstrukcja krzesła została zaprojektowana specjalnie z myślą o jego przeznaczeniu. Trwałe i wytrzymałe materiały pozwolą na wieloletnie użytkowanie, a wysokie jakości obicie nie tylko zapewnia odporność siedziska na zużycie, ale także umożliwia łatwe utrzymanie czystości. Taborety stomatologiczne firmy Innow występują także w innych wersjach: bez oparcia, z oparciem wysokim, a także z siedziskiem typu siodło.

 

To oraz inne krzesła medyczne firmy Innow znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Taboret stomatologiczny MSS posiada okrągłe siedzisko o regulowanej wysokości (500-690 mm). Wąskie oparcie z możliwością regulacji wysokości pozwala na utrzymanie prawidłowej pozycji w krześle. Taboret wyposażony został w okrągły podnóżek, zapewniający większą wygodę użytkowania. Podstawa taboretu może być wyposażona w kółka jezdne oraz stałe stopki uniemożliwiające ruch i występuje w wersji czarnej lub szarej. Maksymalne dopuszczalne obciążenie krzesła to 120 kg.

 

Zarówno siedzisko jak i wąskie oparcie tapicerowane są specjalnym obiciem SKANDEN, dla mebli wymagających ofensywnych metod czyszczenia. Powinno być ono czyszczone roztworem łagodnego detergentu w letniej wodzie za pomocą gąbki lub miękkiej szczotki. Mając do czynienia z silnymi zabrudzeniami dopuszczalne jest zastosowanie 25% (max 40%) roztworu etylowego.

 

 

Wymiary

 

wysokośćszerokośćgłębokość
490-690350350

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały
błękitny
lazurowy
pomarańczowy
seledynowy
słoneczny
smolny
turkusowy
wiśniowy

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »