plen

Choose language

Szafka wisząca GSZ

Szafka wisząca GSZ

                                                                                                                                                                                                                                              Szafka wisząca GSZ firmy Malow sprawdza się jako wyposażenie kuchni w restauracjach, bufetach, jadalniach oraz innych obiektach gastronomicznych. Pozwala ona na przechowywanie żywności, naczyń oraz sprzętu kuchennego przy zachowaniu porządku. Dzięki wykorzystaniu stali nierdzewnej szafka jest wyjątkowo odporna na działanie kwasów, olejów i zabrudzeń, a także charakteryzuje się łatwością w czyszczeniu. Szafka wisząca GSZ występuje w różnych wersjach: z drzwiami skrzydłowymi podwójnymi, pojedynczymi oraz przesuwnymi.

 

Prezentowana szafka należy do linii mebli gastronomicznych, która oferuje różnego rodzaju szafy, regały, stoły oraz inne. Wszystkie meble znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

SPECYFIKACJA

 

Wszystkie elementy szafki wiszącej GSZ wykonane zostały z wysokogatunkowej blachy nierdzewnej z gatunku AISI 430 lub blachy kwasoodpornej AISI 304 w zależności od wersji. Szafka może być zamykana przy pomocy drzwi skrzydłowych lub przesuwnych. Drzwi skrzydłowe szafki zamontowane zostały na solidnych zawiasach skrzydełkowych, zaś drzwi przesuwne – zawieszone na wózkach rolkowych. Szafka montowana jest do ściany przy pomocy kołków rozporowych.

 

 

WYMIARY

 

Szafka wisząca GSZ - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

stal nierdzewna

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »