plen

Choose language

Szafka na komputer przemysłowy SMK 3A

Szafka na komputer przemysłowy SMK 3A

Szafka na komputer przemysłowy SMK 3A firmy Malow pozwala na prawidłowe zabezpieczenie komputerów na halach produkcyjnych w różnego rodzaju zakładach i fabrykach. Ochrania ona komputer, monitor oraz inne urządzenia współpracujące, a także pozwalają na przechowywanie potrzebnych dokumentów i niewielkich rzeczy podręcznych. Szafy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co pozwoli na ich długoletnie prawidłowe funkcjonowanie. Także rozwiązania funkcjonalne, specjalnie dostosowane do przeznaczenia szaf, ułatwiają pracę poprzez łatwy dostęp do sprzętu.

 

Wersja SMK 3a to szafa na komputer przemysłowy podzielona na trzy przedziały – przedział na monitor, wysuwana półka na klawiaturę oraz szafka na komputer. Szafa SMK 3a to model bez wyposażenia elektrycznego. Wszystkie szafy metalowe malowane są na kolory z palety Ral w technologii proszkowej, która poprawia odporność korozyjną szafy oraz polepsza przyczepność powłoki.

 

Prezentowany model, a także inne szafy warsztatowe firmy Malow znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Korpus szafy SMK 3a wykonany został w całości z blachy stalowej o grubości 0,8 mm, zaś szybka znajdująca się w górnej części wykonana została ze szkła hartowanego, o podwyższonej wytrzymałości. Górna szafka ma ściętą budowę, ułatwiającą czyszczenie. W części dolnej znajduje się szafka z zainstalowaną wysuwaną półką, gdzie przechowywane mogę być jednostka PC oraz pozostałe urządzenia. Szafa posiada także dodatkową wysuwaną półkę na klawiaturę. Wszystkie trzy części otwierane są oddzielnie i zamykane są na oddzielne zamki.

 

W bocznych ścianach szafy wykonano otwory wentylacyjne, które pozwalają na prawidłową cyrkulację powietrza w szafie. W części tylnej znajduje się otwór na przewody zasilające, umożliwiające podłączenie urządzeń. Szafka standardowo wyposażona jest w stopki poziomujące, umożliwiające ustawienie szafy nawet na nierównym podłożu. Możliwe jest także zamówienie kółek, które pozwolą na przemieszczanie się szafy.

 

 

WYMIARY

 

wysokośćszerokośćgłębokość
1545640630

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

1015
1023
2004
3005
3020
5010
5012
5018
6011
6033
7016
7032
7035
8016
9005
9010

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »