plen

Choose language

Szafka na komputer przemysłowy SMK 2

Szafka na komputer przemysłowy SMK 2

Szafka na komputer przemysłowy SMK 2 firmy Malow pozwala na prawidłowe zabezpieczenie komputerów na halach produkcyjnych w różnego rodzaju zakładach i fabrykach. Ochrania ona komputer, monitor oraz inne urządzenia współpracujące, a także pozwala na przechowywanie potrzebnych dokumentów i niewielkich rzeczy podręcznych. Szafy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co pozwoli na ich długoletnie prawidłowe funkcjonowanie. Także rozwiązania funkcjonalne, specjalnie dostosowane do przeznaczenia szaf, ułatwiają pracę poprzez łatwy dostęp do sprzętu.

 

Szafka na komputer przemysłowy SMK 2 to uniwersalna szafa zamykana w całości za pomocą jednych drzwi. Znajdująca się po zewnętrznej stronie stała półka umożliwia stały dostęp do klawiatury i myszki, zaś pozostałe urządzenia, takie jak monitor oraz jednostka PC, pozostają zamknięte i zabezpieczone przed kurzem i pyłem, występującym na halach produkcyjnych. Szafa występuje w standardzie z bogatym wyposażeniem umożliwiającym łatwe podpięcie sprzętu.

 

Prezentowany model, a także inne szafy warsztatowe firmy Malow znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Model SMK 2 wykonany został w całości z solidnej blachy stalowej o grubości 0,8 mm. Występuje w 15 kolorach z palety Ral, nakładanych w technologii malowania proszkowego, która gwarantuje trwałość powłoki, a także podwyższa odporność korozyjną. Szafa zamykana jest przy pomocy jednych drzwi na całej wysokości i zamykana przy pomocy zamka ryglującego. Drzwi w górnej części są przeszklone i pozwalają na korzystanie z monitora mimo zamkniętej szafy.

 

Wewnątrz szafy znajdują się dwie półki, z których jedna jest nieregulowana (półka pod monitor). Półka przystosowana jest do przechowywania monitora o maksymalnej wielkości 17 cali. Oprócz przedziału na monitor szafa oferuje dwa pozostałe przedziały na jednostkę PC, a także na urządzenia towarzyszące, jak drukarka. Po zewnętrznej stronie drzwi znajduje się stała półka na klawiaturę i myszkę. Szafa standardowo wyposażona jest w wentylator oraz listwę zasilającą na cztery gniazda.

 

 

WYMIARY

 

wysokośćszerokośćgłębokość
1600550550

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

1015
1023
2004
3005
3020
5010
5012
5018
6011
6033
7016
7032
7035
8016
9005
9010

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »