plen

Choose language

Szafka na komputer przemysłowy SMK 1A

Szafka na komputer przemysłowy SMK 1A

Szafka na komputer przemysłowy SMK 1A firmy Malow doskonale sprawdza się na halach produkcyjnych w zakładach i fabrykach. Zabezpiecza ona komputer przed kurzem i zabrudzeniami oraz pozwala na łatwy dostęp do klawiatury i myszki. Solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej gwarantują długą żywotność szafy, a funkcjonalne rozwiązania, takie jak oddzielnie otwierane części szafy, pozwalają na maksymalną ochronę sprzętu oraz optymalne wykorzystanie przestrzeni.

 

Szafa SMK 1A to model podstawowy szafy na komputer przemysłowy, w którym górna przeszklona część umożliwia używanie sprzętu w warunkach występowania kurzu i pyłu. Część dolna osłania jednostkę PC oraz pozostałe urządzenia towarzyszące. Szafy SMK występują także w innych wersjach wymiarowych oraz zarówno z wyposażeniem jak i bez.

 

Prezentowany model, a także inne szafy warsztatowe firmy Malow znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Model SMK 1a to szafa na komputer przemysłowy, która posiada oddzielnie otwieraną część chroniącą klawiaturę. Szafa składa się z trzech modułów niezależnie otwieranych. Górna przeszklona szafka pozwala na umieszczenie monitora, a w części środkowej zamontowana została wysuwana półka na klawiaturę. Dolna szafka posiada jedną przestawną półkę, która wydziela dwa przedziały na jednostkę PC oraz urządzenia towarzyszące, jak drukarka. Prezentowana szafa występuje bez wyposażenia (wentylatora oraz listwy zasilającej).

 

Szafa SMK 1a wyposażona została w nóżki poziomujące, umożliwiające ustawienie szafy nawet na nierównej powierzchni. W części tylnej wykonane zostały otwory wentylacyjne, które zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza w szafie. Drzwi szafy zamykane są zamkiem cylindrycznym z ryglowaniem w trzech punktach, natomiast część na klawiaturę ryglowana jest w jednym punkcie. Szafa uzyskała klasę odporności IP-42, gwarantującą maksymalną ochronę sprzętu.

 

 

WYMIARY

 

wysokośćszerokośćgłębokość
1750640630

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

1015
1023
2004
3005
3020
5010
5012
5018
6011
6033
7016
7032
7035
8016
9005
9010

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »