plen

Choose language

Szafa ubraniowa SUL 34 W

Szafa ubraniowa SUL 34 W

Szafa ubraniowa SUL 34 W należy do linii szaf socjalnych z przedziałami w kształcie litery L. Wykonana została z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jej konstrukcja jest wyjątkowo solidna i sztywna, a połączenia – trwałe i wytrzymałe. Szafa SUL 34 W cieszy się popularnością w szatniach oraz pomieszczeniach socjalnych. Stanowi doskonałe wyposażenie zapleczy biur, przedsiębiorstw czy fabryk, a także ośrodków sportowych, szkół czy hal widowiskowych. Pozwala na bezpieczne i funkcjonalne przechowywanie odzieży wierzchniej oraz rzeczy osobistych przez pracowników czy klientów.

 

Konstrukcja szafy SUL 34 W oparta o L-kształtne przedziały to zdecydowana oszczędność przestrzeni, która doceniana jest w przypadku niewielkich pomieszczeń socjalnych. Umożliwia ona wydzielenie na tej samej powierzchni dwukrotnie większej ilości przedziałów niż standardowa szafa ubraniowa. Bogate wyposażenie szaf SUL to kolejny atut, który pozwala na optymalne rozmieszczenie przechowywanych przedmiotów, zachowując porządek i znajdując miejsce dla każdego z nich.

 

Ten model, a także inne szafy L-kształtne typu SUL znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Model SUL 34 W to poczwórna szafa ubraniowa posiadająca 8 oddzielnie zamykanych przedziałów w kształcie litery L. Drzwi szafy wykonane zostały z blachy o grubości 0,6 mm i wyposażone zostały w dwa wzmocnienia. Pozostałe elementy szafy wykonano z blachy o grubości 0,5 mm. Każdy przedział szafy zamykany jest przy pomocy zamka cylindrycznego z jednopunktowym ryglowaniem. Szafa malowana jest proszkowo, co zapewnia wysoką przyczepność powłoki oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.

 

Każdy przedział szafy SUL 34 W wyposażony został w drążek ubraniowy z dwoma haczykami, a także samoprzylepny wizytownik, który umożliwia opisanie przedziału. Na drzwiach przedziałów wykonana została perforacja o nowoczesnym designie, zastrzeżonym znakiem przemysłowym. Możliwe jest ustawienie szafy SUL 34 W na cokole, nóżkach lub podstawie (wysuwanej albo stałej), a także doposażenie szafy w daszek ułatwiający utrzymanie porządku.

 

 

WYMIARY

 

wysokośćszerokośćgłębokość
18001200500

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

1015
1023
2004
3005
3020
5010
5012
5018
6011
6033
7016
7032
7035
8016
9005
9010

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »