Szafa jednodrzwiowa SAM A 434 MW

 

Szafa SAM A 434 MW należy do serii szaf wzmacnianych klasy A – poufne/zastrzeżone. Posiada certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie, kwalifikujący ją jako szafę metalową z przeznaczeniem do przechowywania dokumentów niejawnych opisanych klauzulą „POUFNE”. Szafa SAM A 434 MW wraz z innymi szafami wzmacnianymi i sejfami stanowi kompleksowe wyposażenie pomieszczeń biurowych w placówkach przechowujących dokumenty i akta.

 

 

SPECYFIKACJA

 

Szafa posiada jednopłaszczowy korpus stanowiący solidną i odporną konstrukcję. Drzwi szafy są wielowarstwowe i posiadają zawiasy zamontowane wewnątrz szafy. Wyposażenie szafy stanowią trzy półki przestawne co 25 mm oraz jeden schowek, który zamykany jest przy pomocy oddzielnego zamka. Szafa SAM A 434 MW posiada standardowo zestaw do plombowania w postaci kołków i miseczki.

 

Pewne ryglowanie drzwi szafy zapewnia system baskwilowy na trzech krawędziach. Listwa ryglująca znajduje się wewnątrz szafy, od strony zawiasów. Gwarantuje ona dodatkową ochronę przed usiłowaniem wyciągnięcia drzwi, nawet jeśli zawiasy zostaną przecięte. Szafa SAM A 434 MW zamykana jest mechanicznym zamkiem kluczowym klasy A. Jest to zamek wielozastawkowy, klucz można z niego wyjąć jedynie w pozycji zamkniętej.

 

Szafa SAM A 434 MW podobnie jak wszystkie inne szafy wzmacniane i sejfy standardowo występuje jedynie w kolorze Ral 7035.

 

 

WYMIARY

 

Model dostępny jest w dwóch wersjach wymiarowych:

 

 wysokośćszerokośćgłębokość
SAM A 434 Mw1800700500
SAM A 444 Mw1800800500

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

7035

doradzimy ci

zapytaj o produkt