plen

Choose language

Suszarka kieszeniowa ECO JET

 

Suszarka kieszeniowa ECO JET to nowoczesne urządzenie, umożliwiające wysuszenie dłoni w łatwy i higieniczny sposób. Strumień powietrza uruchamiany jest automatycznie, po zbliżeniu dłoni do czujnika, dzięki czemu użytkownik nie musi ręcznie włączać urządzenia. Zastosowanie wysokosprawnego silnika bezszczotkowego sprawia, że suszarka cechuje się niezawodnością, a także zwiększoną trwałością w porównaniu z tradycyjnymi silnikami szczotkowymi. Ponadto urządzenie to jest ciche oraz ekonomiczne w użytkowaniu.

 

Suszarka kieszeniowa występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, dzięki czemu dopasowanie modelu do kolorystyki wnętrza jest łatwe i przyjemne. Możliwość wyboru temperatury strumienia powietrza oraz czasu suszenia pozwala na optymalne dopasowanie parametrów pracy urządzenia, odpowiednio do indywidualnych potrzeb użytkownika. Suszarka kieszeniowa ECO JET objęta została 3-letnim okresem gwarancyjnym.

 

 

SPECYFIKACJA

 

Suszarka kieszeniowa ECO JET o obudowie z trwałego tworzywa sztucznego ABS wyposażona została w silnik bezszczotkowy BLDC o wysokiej sprawności. Suszarka może pracować w dwóch trybach:

– Standard: strumień ciepłego powietrza, moc wyjściowa 1400 W,

– Eco: strumień zimnego powietrza (po wyłączeniu grzałki), moc wyjściowa 700 W.

 

Produkt posiada wyłącznik główny, umożliwiający jego wyłączenie bez konieczności odłączania od zasilania. Przewód zasilający z wtyczką pozwala na łatwe podłączenie suszarki kieszeniowej do gniazdka. Urządzenie uruchamiane jest za pomocą czujnika zbliżeniowego, wyposażonego w LED-owy wskaźnik czasu suszenia oraz sygnalizator trybu pracy. W trakcie suszenia następuje podświetlenie komory diodami LED, do której zdmuchiwana jest woda z rąk, trafiająca dalej do zbiorniczka w dolnej części obudowy. Urządzenie posiada także filtr antybakteryjny z warstwą pochłaniającą zapachy.

 

 

 

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 

parametrwartość
wysokość675 mm
szerokość301 mm
głębokość250 mm
waga8,5 kg
moc wyjściowa1400 / 700 W
poziom hałasu78 dB
bryzgoszczelnośćIP22
prędkość powietrza400 km/h
czas suszeniamaksymalny ciągły 18 s

 

Suszarka kieszeniowa Eco Jet 1

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

srebrzysto-szary
biały

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »