plen

Choose language

Suszarka kieszeniowa Dualflow Plus

 

Suszarka kieszeniowa Dualflow Plus pozwala na komfortowe i higieniczne suszenie dłoni w toaletach oraz pomieszczeniach sanitarnych obiektów publicznych. Dzięki zbliżeniowemu czujnikowi, nie ma konieczności manualnego włączania urządzenia, co jest zarówno wygodne jak i praktyczne. Suszarka kieszeniowa Dualflow Plus zaprojektowana została z myślą o toaletach o wysokim natężeniu ruchu – posiada krótki czas suszenia o silnym strumieniu powietrza.

 

Model Dualflow Plus posiada prostą i minimalistyczną formę, dzięki czemu doskonale komponuje się w nowoczesnych pomieszczeniach. Dwie uniwersalne wersje kolorystyczne, w jakich występuje suszarka kieszeniowa, pozwalają na łatwą aranżację przestrzeni. Wysoka trwałość wykorzystanych materiałów oraz silnika zapewniają długą żywotność produktu oraz odporność na uszkodzenia.

 

 

SPECYFIKACJA

 

Suszarka kieszeniowa Dualflow Plus posiada obudowę wykonaną z trwałego tworzywa sztucznego ABS. Moc wyjściowa urządzenia może być regulowana w zakresie 420 – 1100 W. Urządzenie generuje zimny strumień powietrza (bez grzałki), susząc dłonie poprzez zdmuchowanie z nich wody do specjalnego pojemniczka o pojemności 657 ml. Suszarka kieszeniowa uruchamiana jest automatycznie za pomocą czujnika zbliżeniowego. Czas intensywnego suszenia wynosi 8 s.

 

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 

parametrwartość
wysokość656
szerokość320
głębokość227
moc wyjściowa420 - 1100 W
poziom hałasu65 68 dB
czas suszenia8 s

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały
szary

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »