plen

Choose language

Suszarka bezgrzałkowa MACHFLOW

 

Suszarka bezgrzałkowa Machflow to przede wszystkim wysoka wydajność, dzięki zastosowanemu mechanizmowi bezgrzałkowemu. Pozwala ona na wygenereowanie silnego strumienia powietrza, dzięki czemu czas trwania pojedynczego cyklu suszenia jest znacznie krótszy. Rozwiązanie to sprawdza się doskonale w przypadku toalet o dużym natężeniu ruchu, gdzie z urządzenia korzysta wiele osób w niewielkim przedziale czasowym.

 

Mechanizm suszarki bezgrzałkowej cechuje się wysoką sprawnością i żywotnością, zaś wykonana ze stali obudowa ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki uruchamianiu bezdotykowemu, suszarka charakteryzuje się zwiększonym komfortem użytkowania oraz higienicznością. Model Machflow dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych, co ułatwia dopasowanie urządzenia do pozostałych sanitariów.

 

 

SPECYFIKACJA

 

Suszarka bezgrzałkowa Machflow posiada obudowę z blachy stalowej o grubości 1,5 mm, w trzech wersjach kolorystycznych: biała, stal matowa i stal polerowana. Suszarka posiada mechanizm bezgrzałkowy o silnym strumieniu powietrza oraz mocy wyjściowej 420 – 1150 W z możliwością wstępnego ustawienia. Urządzenie Machflow uruchamiane jest automatycznie, przy pomocy czujnika zbliżeniowego. Model spełnia wymogi izolacji klasy II.

 

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 

parametrwartość
wysokość330 mm
szerokość213 mm
głębokość170 mm
waga4,7 kg
moc wyjściowa420 - 1150 W
bryzgoszczelnośćIP 23
wydajność2,06 - 3,16 m3/min
prędkość strumienia200 - 325 km/h

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biała
stal matowa
stal polerowana

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »