plen

Choose language

Stolik zabiegowy STLK

Stolik zabiegowy STLK

Stolik zabiegowy STLK należy do serii mebli ze stali kwasoodpornej firmy Malow. Meble te charakteryzują się szczególnie wysoką odpornością na działanie kwasów, odczynów i barwników, a także innych agresywnych substancji. Materiał ten pozwala na łatwe czyszczenie mebli oraz nie pozwala na ich uszkodzenie. Stal kwasoodporna wykorzystywana jest na salach chirurgicznych, zabiegowych, w gabinetach lekarskich i dentystycznych oraz wszędzie tak, gdzie możliwy jest kontakt mebli z substancjami, mogącymi oddziaływać z ich powierzchnią.

 

Stolik zabiegowy STLK to model wykonany w całości ze stali kwasoodpornej, a dzięki swojej funkcjonalnej budowie doskonale sprawdza się na salach operacyjnych czy zabiegowych. Duża powierzchnia robocza umożliwia łatwe i szybkie odkładanie przyrządów medycznych, a zarazem sytuowanie ich w zasięgu ręki. Możliwość przemieszczania stolika to znaczący atut, który pozwala na transport stolika między salami, a uchwyt – na komfortowe prowadzenie.

 

Stolik oraz inne meble z blachy kwasoodpornej znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Stolik zabiegowy STLK z blachy kwasoodpornej posiada stelaż z prostokątną ramą oraz kółka skrętne, z których dwa wyposażone zostały w blokadę, której użycie uniemożliwia niepożądane przesuwanie stolika. Stolik chirurgiczny STLK posiada stały blat o obszernej powierzchni roboczej oraz przymocowany boczny uchwyt. Powierzchnia blatu jest obniżona w stosunku do jego spadzistych rantów, dzięki czemu substancje płynne nie przedostają się poza blat.

 

 

WYMIARY

 

wysokośćszerokośćgłębokość
8801400600

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »