Stolik zabiegowy STLK

Stolik zabiegowy STLK

Stolik zabiegowy STLK należy do serii mebli ze stali kwasoodpornej firmy Malow. Meble te charakteryzują się szczególnie wysoką odpornością na działanie kwasów, odczynów i barwników, a także innych agresywnych substancji. Materiał ten pozwala na łatwe czyszczenie mebli oraz nie pozwala na ich uszkodzenie. Stal kwasoodporna wykorzystywana jest na salach chirurgicznych, zabiegowych, w gabinetach lekarskich i dentystycznych oraz wszędzie tak, gdzie możliwy jest kontakt mebli z substancjami, mogącymi oddziaływać z ich powierzchnią.

 

Stolik zabiegowy STLK to model wykonany w całości ze stali kwasoodpornej, a dzięki swojej funkcjonalnej budowie doskonale sprawdza się na salach operacyjnych czy zabiegowych. Duża powierzchnia robocza umożliwia łatwe i szybkie odkładanie przyrządów medycznych, a zarazem sytuowanie ich w zasięgu ręki. Możliwość przemieszczania stolika to znaczący atut, który pozwala na transport stolika między salami, a uchwyt – na komfortowe prowadzenie.

 

Stolik oraz inne meble z blachy kwasoodpornej znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Stolik zabiegowy STLK z blachy kwasoodpornej posiada stelaż z prostokątną ramą oraz kółka skrętne, z których dwa wyposażone zostały w blokadę, której użycie uniemożliwia niepożądane przesuwanie stolika. Stolik chirurgiczny STLK posiada stały blat o obszernej powierzchni roboczej oraz przymocowany boczny uchwyt. Powierzchnia blatu jest obniżona w stosunku do jego spadzistych rantów, dzięki czemu substancje płynne nie przedostają się poza blat.

 

 

WYMIARY

 

wysokośćszerokośćgłębokość
8801400600

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

doradzimy ci

zapytaj o produkt