plen

Choose language

Stolik jednoosobowy Standard

 

Stoły Standard z oferty firmy Malow cieszą się niezmiennie dużą popularnością zarówno w szkołach, jak i w ośrodkach szkoleniowych czy w pomieszczeniach socjalnych. Wraz z krzesłami Standard oraz Bolek stanowią one kompletne wyposażenie pomieszczeń o przyjemnej i estetycznej aranżacji. Jednoosobowy stół Standard to solidna konstrukcja jak i precyzja wykonania. Szeroki wybór wersji wymiarowych stołów Standard pozwala na wybór odpowiedniego modelu w zależności od zastosowania.

 

 

SPECYFIKACJA

 

Stelaż stolu Standard wykonany został ze stalowego profilu kwadratowego o wymiarach 25×25 mm. Po bokach zamontowane zostały haczyki, pozwalające zawiesić na nich teczki lub torby. Nogi stelażu zakończone są stopkami z tworzywa sztucznego, które zabezpieczają powierzchnię przed rysowaniem. Stoły dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, którym odpowiadają określone wymiary ustalone wg normy PN-EN 1729:2007-1 (zdjęcie w galerii). Wybór danego koloru wiąże się z wyborem okreslonej wersji wymiarowej.

 

Stół Standard posiada solidny blat wykonany z drewnianej płyty o grubości 18 mm. Płyta jest laminowana, a jej powierzchnia użytkowa ma wymiar 750×500 mm. Obrzeża blatu pokryte są powłoką PCV o grubości 1 mm, która zabezpiecza ostre krawędzie. Stoły pakowane są w paczkach po dwie sztuki z nogami złożonymi pod blatem. Minimalne zamówienie wynosi dwie sztuki.

 

 

WYMIARY

 

Bolek - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

pomarańczowy
fioletowy
żółty
czerwony
zielony
niebieski
brązowy

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »