Stolik do instrumentowania STD

Stolik do instrumentowania STD

Stolik do instrumentowania STD należy do serii mebli kwasoodpornych firmy Malow. Charakteryzują one się szczególnie wysoką odpornością na działanie kwasów, odczynów i barwników, a także innych agresywnych substancji. Materiał ten pozwala na łatwe czyszczenie mebli oraz nie pozwala na ich uszkodzenie. Stal kwasoodporna wykorzystywana jest na salach chirurgicznych, zabiegowych, w gabinetach lekarskich i dentystycznych oraz wszędzie tak, gdzie możliwy jest kontakt mebli z substancjami, mogącymi oddziaływać z ich powierzchnią.

 

Stolik chirurgiczny STD wykonany ze stali kwasoodpornej przeznaczony jest do instrumentowania na salach zabiegowych. Jego funkcjonalna konstrukcja zapewnia ergonomię pracy, dzięki możliwości regulacji wysokości blatu jak i łatwemu przemieszczaniu stolika. Stolik jest wyjątkowo wytrzymały i odporny i cieszy się ogromną popularnością we wszelkiego rodzaju placówkach medycznych.

 

Stolik oraz inne meble z blachy kwasoodpornej znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Stolik chirurgiczny STD wykonany został w całości ze stali kwasoodpornej. Jego stelaż zapewnia stabilność i sztywność, zaś kółka skrętne, w które został wyposażony, umożliwiają łatwy transport stolika. W przypadku konieczności unieruchomienia stolika, można wykorzystać zamontowane hamulce, blokujące jego przesuwanie. Blat posiada powierzchnię roboczą o wymiarach 600 x 400 mm. System obracający blat pozwala na jego unieruchomienie w dowolnej pozycji. Możliwa jest także regulacja wysokości blatu w zakresie 912-1370 mm. Dopuszczalne maksymalne obciążenie blatu wynosi 5 kg.

 

 

WYMIARY

 

wysokośćszerokośćgłębokość
911 - 1370460630

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

doradzimy ci

zapytaj o produkt