plen

Choose language

Stolik do instrumentowania STD

Stolik do instrumentowania STD

Stolik do instrumentowania STD należy do serii mebli kwasoodpornych firmy Malow. Charakteryzują one się szczególnie wysoką odpornością na działanie kwasów, odczynów i barwników, a także innych agresywnych substancji. Materiał ten pozwala na łatwe czyszczenie mebli oraz nie pozwala na ich uszkodzenie. Stal kwasoodporna wykorzystywana jest na salach chirurgicznych, zabiegowych, w gabinetach lekarskich i dentystycznych oraz wszędzie tak, gdzie możliwy jest kontakt mebli z substancjami, mogącymi oddziaływać z ich powierzchnią.

 

Stolik chirurgiczny STD wykonany ze stali kwasoodpornej przeznaczony jest do instrumentowania na salach zabiegowych. Jego funkcjonalna konstrukcja zapewnia ergonomię pracy, dzięki możliwości regulacji wysokości blatu jak i łatwemu przemieszczaniu stolika. Stolik jest wyjątkowo wytrzymały i odporny i cieszy się ogromną popularnością we wszelkiego rodzaju placówkach medycznych.

 

Stolik oraz inne meble z blachy kwasoodpornej znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Stolik chirurgiczny STD wykonany został w całości ze stali kwasoodpornej. Jego stelaż zapewnia stabilność i sztywność, zaś kółka skrętne, w które został wyposażony, umożliwiają łatwy transport stolika. W przypadku konieczności unieruchomienia stolika, można wykorzystać zamontowane hamulce, blokujące jego przesuwanie. Blat posiada powierzchnię roboczą o wymiarach 600 x 400 mm. System obracający blat pozwala na jego unieruchomienie w dowolnej pozycji. Możliwa jest także regulacja wysokości blatu w zakresie 912-1370 mm. Dopuszczalne maksymalne obciążenie blatu wynosi 5 kg.

 

 

WYMIARY

 

wysokośćszerokośćgłębokość
911 - 1370460630

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »