plen

Choose language

Stół Texas RDG

Stół Texas RDG

Stół Texas RDG należy do serii mebli domowych oraz restauracyjnych polskiego producenta Unique. Meble z tej serii charakteryzują niebanalne połączenia materiałów oraz ciekawe, nowoczesne bryły. Także w przypadku prezentowanego stołu mamy do czynienia z lekkim, szklanym blatem umieszczonym na metalowym stelażu o ostrej, geometrycznej formie. Całość tworzy ciekawy efekt, który zjednał sobie zwolenników zarówno elegancji jak i modernistycznych rozwiązań.

 

W prezentowanym modelu wykorzystane zostały najwyższej jakości materiały. Dzięki temu nie trzeba obawiać się o trwałość czy wytrzymałość produktu. Solidny stelaż zapewnia stabilność i sztywność mebla. Model RDG to stolik okrągły, będący wersją dobrze znanego modelu podstawowego – stołu Texas PMG.

 

Ten oraz inne stoły biurowe znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Stół Texas posiada okrągły blat wykonany ze szkła hartowanego przeźroczystego. Grubość blatu wynosi 10 mm. Konstrukcja podstawy wykonana została z metalu lakierowanego w technologii proszkowej na kolor czarny. Maksymalne dopuszczalne obciążenie blatu wynosi 50 kg.

 

 

Wymiary

 

średnica blatu – 1200 mm

wysokość całkowita – 750 mm

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

kolor stelaża
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »