plen

Choose language

Stół przyścienny GST

Stół przyścienny GST

                                                                                                                                                                                                                                                Stół przyścienny GST firmy Malow służy do obróbki wstępnej i przygotowania potraw. Doskonale sprawdza się w kuchniach restauracji, bufetów, jadalni oraz innych obiektów gastronomicznych. Swoją funkcjonalność zawdzięcza on wykorzystaniu blachy ze stali nierdzewnej, dzięki której utrzymanie czystości jest wyjątkowo łatwe. Ponadto solidna konstrukcja pozwala na wieloletnie użytkowanie stołu bez obawy o jego żywotność.

 

Stół przyścienny należy do linii mebli gastronomicznych, w skład której wchodzą też stoły narożne, blaty robocze, nadstawki stołowe oraz inne. Wszystkie meble znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

SPECYFIKACJA

 

Stół przyścienny GST zbudowany został ze stelaża oraz blatu w postaci płyty wierzchniej. Wszystkie jego elementy wykonane zostały z wysokogatunkowej stali nierdzewnej w gatunku AISI 304 lub stali kwasoodpornej w gatunku AISI 430. Płyta wierchnia o grubości 40 mm została dodatkowo wygłuszona materiałem tłumiącym drgania, który nie pochłania wilgoci. Od strony ściany płyta została zakończona rantem o wysokości 60 mm. Konstrukcja wzmocniona poprzecznie zapewnia stabilność stołu, zaś nogi zakończone stopkami regulowanymi (zakres 30 mm) z odpornego tworzywa sztucznego zapobiegają rysowaniu posadzki i ułatwiają utrzymanie czystości.

 

 

WYMIARY

 

Stół przyścienny GST - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

stal nierdzewna

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »