plen

Choose language

Stół Prima

Stół Prima

Stół Prima to wielofunkcyjny mebel, należący do linii mebli restauracyjnych producenta Unique. Mimo tego znajduje on zastosowanie także w biurach, przestrzeniach publicznych oraz w pomieszczeniach domowych. Stół cechuje minimalistyczny design i geometryczna bryła. Dodatkowo charakter podkreśla śnieżnobiały lakier, który doskonale odpowiada obecnym trendom meblowym.

 

Prezentowany model to nie tylko przyjemna estetyka, ale także wysoka funkcjonalność. Zapewnia ją możliwość rozkładania, która pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni na codzień, jak i w sytuacjach, gdy niezbędna jest większa powierzchnia użytkowa. W konstrukcji stołu wykorzystane zostały wysokiej jakości materiały, co daje pewność użytkowania nawet przez wiele lat.

 

Ten oraz inne stoły biurowe znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Stół Prima to model wykonany w całości z płyty meblowej MDF, która lakierowana była na wysoki połysk na kolor biały. Grubość blatu wynosi 45 mm. Pod blatem zastosowany został płynny system rozkładania, który umożliwia zastosowanie jednej z trzech szerokości: 1200/1800/2400 mm. Maksymalne dopuszczalne obciążenie stołu wynosi 120 kg, zaś obciążenie punktowe to 40 kg.

 

 

Wymiary

 

Wszystkie wymiary stołu podane zostały w mm.

 

wysokośćszerokośćgłębokość
7601200/1800/2400900

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »