plen

Choose language

Stół Helena

Stół Helena

Stół Helena utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce, która doskonale wpasowuje się w obecne trendy na rynku meblowym. Połączenie bieli z naturalnym drewnem stanowi uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich wnętrz, w których liczy się naturalny, ciepły design. Lekkość mebla podkreślają delikatny blat i zwężane, okrągłe nogi.

 

Prezentowany stół oprócz przyjemnego designu oferuje także wysoką funkcjonalność – stół posiada funkcję rozkładania, która umożliwia dostosowanie przestrzeni użytkowej do aktualnych potrzeb. Dzięki temu stół może być wykorzystany zarówno w obszernych pomieszczeniach konferencyjnych czy użyteczności publicznej, jak również w biurze, kawiarni oraz w domowym salonie.

 

Ten oraz inne stoły biurowe znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Stół Helena posiada blat wykonany z płyty meblowej MDF o grubości 40 mm. Płyta lakierowana jest standardowo na kolor biały. Nogi stołu wykonano z drewna naturalnego. Blat wyposażony został w system umożliwiający rozłożenie do szerokości 2000 mm. Maksymalne dopuszczalne obciążenie całkowite stołu wynosi 90 kg, zaś maksymalne dopuszczalne obciążenie punktowe – 30 kg.

 

 

Wymiary

 

wysokośćszerokośćgłębokość
7601600/2000900

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »