plen

Choose language

Stół do badań niemowląt S440

Stół do badań niemowląt S440

Stół do badań niemowląt S440 firmy Innow pozwala na bezpieczne i komfortowe przeprowadzenie badania i cieszy się on dużą popularnością we wszelkiego rodzaju placówkach medycznych. Stół ten może być wykorzystywany także jako przewijak, który dzięki miękkiemu obiciu, a także miękkim ściankom, zabezpiecza dziecko przed kontaktem z twardą powierzchnią. Funkcjonalność stołu zapewnia także dolna półka, na której można umieścić niezbędne przedmioty podczas wykonywania badania. Dzięki szerokiej kolorystyce obić możliwa jest łatwa i ciekawa aranżacja wnętrza.

 

Ten model oraz pozostałe wyposażenie medyczne znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Stół do badań niemowląt S440 posiada metalowy stelaż wykonany z wysokiej jakości kwadratowych profili stalowych, co zapewnia wysoką wytrzymałość stołu, a także jego długą żywotność. Standardowo powlekany jest on tworzywem białym lub jasnoszarym. Nogi stołu wyposażono w stopki z tworzywa sztucznego, pozwalające na odpowiednie wypoziomowanie. Zarówno górna półka jak i ścianki oraz półka dolna zabezpieczone zostały miękkim i łatwym w utrzymaniu czystości obiciem. Maksymalne dopuszczalne obciążenie stołu to 90 kg.

 

Stół do badań niemowląt tapicerowany jest obiciem SKANDEN, które zostało specjalnie zaprojektowane z myślą o meblach wymagających ofensywnych metod czyszczenia. Pokrycie to powinno być czyszczone za pomocą łagodnego detergentu w ciepłej wodzie używając szczotki lub gąbki. W przypadku silniejszych zabrudzeń dopuszczalne jest zastosowanie 25% (max 40%) roztworu alkoholu etylowego.

 

 

WYMIARY

 

wysokośćszerokośćgłębokość
850650700

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały
błękitny
lazurowy
pomarańczowy
seledynowy
słoneczny
smolny
turkusowy
wiśniowy

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »