Sejf gabinetowy LSP 0 80

 

Sejf gabinetowy LSP 0 80 to model dwupłaszczowy firmy Malow przeznaczony do przechowywania wartościowych dokumentów oraz innych przedmiotów. Tak jak pozostałe sejfy z naszej ofery, zaprojektowany on został wg norm europejskich PN-EN 1143-1. Model należy serii sejfów w klasie odporności na włamanie 0. Sejf został zaprojektowany ze szczególną dbałością o szczegóły z wykorzystaniem najwyższej jakości matriałów. Konstrukcja sejfu pozwala na zapewnienie optymalnego zabezpieczenia przed włamaniem zarówno za pomocą narzędzi mechanicznych jak i termicznych, a także zabezpieczenia przed podważeniem drzwi.

 

 

SPECYFIKACJA

 

Korpus sejfu LSP 0 80 wykonany został z dwóch płaszczy, pomiędzy którymi znajduje się stalowej wzmocnienie oraz niepalne wypełnienie. Podwójne ściany sejfu wykonane zostały z blachy stalowej o grubości 3 mm oraz 2 mm, zaś drzwi z płyty stalowej o grubości 10 mm. Gładki płaszcz sejfu nie daje punktów zaczepienia dla narzędzi włamaniowych. W dnie sejfu LSP 0 60 wykonany został otwór, który umożliwia przykręcenie go do podłoża. Istnieje możliwość wyposażenia sejfu w mocowania tylne. Wewnątrz sejfu znajdują się dwie półki z możliwością płynnej regulacji wysokości.

 

Sejf zamykany jest poprzez ryglowanie czterokierunkowe przy użyciu 25mm baskwili w ilości od trzech do pięciu oraz po jednym baskwilu u góry i u dołu. Aby zabezpieczyć drzwi przed możliwością wyjęcia przy odciętych zawiasach, od strony zawiasów zamontowane zostały baskwile stałe. W wersji standardowej sejf wyposażony został w jeden zamek w klasie A L&F 3007. Istnieje możliwość wyposażenia sejfu w zamek szyfrowy mechaniczny lub elektroniczny.

 

 

WYMIARY

 

Prezentowany model dostępny jest w dwóch wersjach wymiarowych:

 

  wysokośćszerokośćgłębokość
LSP 0 80wymiary zewnętrzne800540435
wymiary wewnętrzne664410305
LSP 0 100wymiary zewnętrzne1000540435
wymiary wewnętrzne864410305

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

7035

doradzimy ci

zapytaj o produkt