Sejf gabinetowy LSP I 160

 

Sejf gabinetowy LSP I 160 należy do serii sejfów firmy Malow o klasie odporności 1. Model ten wykorzystywany jest w biurach, urzędach, na komisariatach oraz w innych placówkach, gdzie przechowywane są wartościowe dokumenty. Dodatkowy asortyment, w który może zostać wyposażony sejf, nadaje produktowi uniwersalność oraz różnorodność wersji. Konstrukcja sejfu została zaprojektowana w taki sposób, aby możliwe było bezpieczne przechowywanie dokumnetów. Solidne drzwi oraz dwupłaszczowy korpus uniemożliwiają włamanie do środka zarówno przy pomocy narzędzi mechanicznych jak i termicznych.

 

 

SPECYFIKACJA

 

Dwupłaszczowy korpus sejfu LSP I 160 wykonany został z blachy stalowej o grubościach 2,5 mm oraz 2 mm. Pomiędzy płaszczami umieszczone zostały stalowe wzmocnienia oraz niepalne wypełnienie. Drzwi szafy wykonane zostały z potrójnego płaszcza, który jest szczególnie odporny na wiercenie oraz cięcie gazowe. Grubości potrójnych ścian drzwi wynoszą 4 mm, 2,5 mm oraz 2 mm. Model LSP I 160 wyposażony został w trzy przestawne półki, których wysokość może być zmieniana co 25 mm. Sejf może zostać dodatkowo zamontowany do podłogi, dzięki otworowi wykonanemu w dnie produktu.

 

Drzwi sejfu ryglowane są czterokierunkowo za pomocą trzy baskwili bocznych oraz po jednym baskwilu od góry oraz od dołu. Grubość rygli wynosi 40 mm. Ponadto od strony zawiasów zamontowana została listwa ryglująca, a próbę włamania uniemożliwia urządzenie blokujące baskwile. W standardzie sejf wyposażony został w zamek kl. A L&F 3007. Możliwa jest wymiana zamka na zamek szyfrowy mechaniczny bądź elektroniczny, w zależności od Państwa potrzeb.

 

 

WYMIARY

 

Prezentowany model występuje w dwóch wersjach wymiarowych:

 

  wysokośćszerokośćgłębokość
LSP I 160wymiary zew. 1600700520
wymiary wew. 1420515330
LSP I 180wymiary zew. 1800700520
wymiary wew. 1620515330

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

7035

doradzimy ci

zapytaj o produkt