Sejf gabinetowy LSP 0 180

 

Sejf LSP 0 180 to wysoki model polskiego producenta mebli metalowych Malow. Podobnie jak pozostałe sejfy z naszej ofery, zaprojektowany on został wg norm europejskich PN-EN 1143-1 w 0 klasie odporności na włamanie. Sejf pozwala na przechowywanie wartościowych dokumentów oraz pozostałych przedmiotów z zapewnieniem zwiększonego bezpieczeństwa. Konstrukcja sejfu wykonana została z najwyższą precyzją i stanowi optymalną ochronę przed włamaniem z użyciem zarówno narzędzi mechanicznych jak i termicznych. Ponadto zwarty i gładki korpus nie pozostawie punktów zaczepienia dla narzędzi włamaniowych  oraz uniemożliwia podważenie drzwi.

 

 

SPECYFIKACJA

 

Sejf LSP 0 180 to model wyposażony w cztery półki z możliwością płynnej zmiany położenia co 25 mm. Płaszcz sejfu stanowią dwie ściany z blachy o grubości 3 mm oraz 2 mm. Pomiędzy ścianami znajduje się stalowe wzmocnienie oraz niepalne wypełnienie. Drzwi sejfu wykonane zostały z płyty stalowej o grubości 10 mm. Standardowo zamykane są one przy użyciu jednego zamka w klasie A L&F 3007. Możliwe jest wyposażenie sejfu w zamek szyfrowy mechaniczny lub elektroniczny.

 

Drzwi sejfu LSP 0 180 ryglowane są w czterech kierunkach poprzez od trzech do pięciu baskwili o grubości 25 mm (po jednym baskwilu u góry oraz na dole). Ponadto od strony zawiasów zamontowane zostały baskwile stałe, które uniemożliwiają wyjęcie drzwi po odcięciu zawiasów. Sejf posiada wykonany otwór w dnie, dzięki któremu mozliwe jest jego przymocowanie do podłoża. Sejf występuje standardowo w kolorze Ral 7035.

 

 

WYMIARY

 

 

 wysokośćszerokośćgłębokość
wymiary zewnętrzne1800640435
wymiary wewnętrzne1664510305

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

7035

doradzimy ci

zapytaj o produkt