Regał wtykowy RWP

Regał wtykowy RWP

                                                                                                                                                                                                                                               Regał wtykowy RWP to model o podwyższonym maksymalnym obciążeniu, sprawdzający się w sklepach, magazynach, archiwach, a także w fabrykach i przedsiębiorstwach. Pozwala on na przechowywanie kartonów, paczek oraz innych przedmiotach o szczególnie wysokiej wadze. Dzięki regałowi RWP możliwe jest łatwe rozmieszczenie i segregacja przechowywanych przedmiotów, a co za tym idzie zapewnienie porządku w magazynie i poprawienie warunków pracy. Wolnostojąca konstrukcja regału wykonana została z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu produkt jest sztywny i stabilny, a także może być poddawany bardzo dużym obciążeniom.

 

 

SPECYFIKACJA

 

Stelaż regału o podwyższonym maksymalnym obciążeniu RWP składa się z czterech perforowanych słupków ze stali ocynkowanej o przekroju kwadratowym i wymiarach 35×35 mm lub 40×40 mm. Regał wyposażony został w pięć półek z płyty wiórowej lub metalowych. Półki montowane są na belkach poprzecznych oraz wzdłużnej. Wysokość półek może być zmieniana co 34 mm, w zależności od gabarytów przechowywanych dokumentów. Maksymalne obciążenie jednej półki wynosi 250 kg. Maksymalne obciążenie całego regału to 1250 kg lub 1600 kg, w zależności od wymiaru słupków.

 

Możliwe jest doposażenie regału w elementy dodatkowe takie jak ograniczniki boczne i tylne. Regał wtykowy RWP występuje w dwóch wersjach w zależności od użytego materiału konstrukcyjnego:

– wersja O: stelaż z blachy ocynkowanej,

– wersja M: stelaż z blachy czarnej, malowanej proszkowo.

 

 

WYMIARY

Regał RWP - wymiary

 

Dostępne tkaniny i kolory

malowany - popielaty
stal ocynkowana

doradzimy ci

zapytaj o produkt