Regał uniwersalny RPG

Regał uniwersalny RPG

                                                                                                                                                                                                                                               Regał uniwersalny RPG to model podstawowy, sprawdzający się w sklepach, magazynach, archiwach, a także w fabrykach i przedsiębiorstwach. Pozwala on na przechowywanie kartonów, paczek, puszek oraz innych przedmiotach o dużych gabarytach oraz wadze. Dzięki regałowi RPG możliwe jest łatwe rozmieszczenie i segregacja przechowywanych przedmiotów, a co za tym idzie zapewnienie porządku w magazynie i poprawienie warunków pracy.

 

Regały wykorzystywane są także w przydomowych garażach czy warsztatach, dzięki którym każdy przedmiot ma swoje miejsce i można łatwo po niego sięgnąć. Wolnostojąca konstrukcja regału wykonana została z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu produkt jest sztywny i stabilny, a także może być poddawany dużym obciążeniom.

 

 

SPECYFIKACJA

 

Regał uniwersalny RPG składa się z czterech perforowanych słupków o przekroju kwadratowym i wymiarach 30×30 mm oraz pięciu półek o głębokości 425 mm. Wysokość półek może być zmieniana co 50 mm, w zależności od gabarytów przechowywanych dokumentów. Maksymalne obciążenie jednej półki wynosi 100 kg. Możliwe jest doposażenie regału w elementy dodatkowe takie jak ograniczniki boczne i tylne oraz przegrody wsporcze.
 
Prezentowany model występuje w dwóch wersjach:

– wersja O: wykonany z blachy ocynkowanej,

– wersja M: wykonany z blachy czarnej, malowanej farbą proszkową.

 

 

WYMIARY

 

Regał uniwersalny RPG dostępny jest w następujących wersjach wymiarowych:

 

Regał RPG - wymiary

 

Dostępne tkaniny i kolory

malowany - biały
malowany - popielaty
stal ocynkowana

doradzimy ci

zapytaj o produkt