plen

Choose language

Regał Pisa

Regał Pisa

Regał Pisa należy do serii mebli biurowych polskiego producenta Unique, który znany jest z nowoczesnego, minimalistycznego designu. Regał, podobnie jak inne meble, charakteryzują geometryczne formy i ostre linie, które dopełniają chromowane elementy wykończeniowe. Ciekawa bryła doskonale będzie prezentowała się w modernistycznych przestrzeniach biurowych, ale także w pomieszczeniach domowych.

 

Oprócz unikatowego designu, prezentowany regał ma do zaoferowania także wysokie właściwości użytkowe. Jego bryła tworzy sporą przestrzeń do przechowywania dokumentów oraz innych przedmiotów biurowych, w postaci obszernych półek. Funkcjonalność regału zapewnia stabilna i solidna konstrukcja, która uzyskana została przez wykorzystanie wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych.

 

Ten oraz inne regały biurowe znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Regał Pisa posiada drewnianą konstrukcję wykonaną z solidnej płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk. Płyta malowana jest na kolor biały. Konstrukcja tworzy łącznie pięć półek na dokumenty. Wsporniki regału wykonano z chromowanego metalu.

 

 

Wymiary

 

wysokośćszerokośćgłębokość
16501200400

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

biały

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »