plen

Choose language

Regał GRZ – 4 półki

Regał GRZ – 4 półki

                                                                                                                                                                                                                                                      Regał GRZ – 4 półki firmy Malow to mebel o przeznaczeniu dla gastronomii, pozwalający na funkcjonalne urządzenie kuchni czy zaplecza w restauracji, bufecie lub jadalni. Dzięki dużej przestrzeni roboczej możliwe jest uporządkowane przechowywanie żywności, naczyń oraz sprzętu kuchennego. Wykonanie z blachy nierdzewnej ułatwia utrzymanie czystości, a także wydłuża żywotność regału poprzez odporność na działanie olejów, kwasów oraz innych substancji.

 

Regał wchodzi w skład linii mebli gastronomicznych, do której należą także stoły, szafy czy blaty robocze. Wszystkie meble znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

SPECYFIKACJA

 

Prezentowany regał GRZ – 4 półki wykonany został w całości z blachy nierdzewnej AISI 430 lub blachy kwasoodpornej AISI 304. Każda z półek regału może być obciążona do 50 kg. Funkcjonalne wykończenie krawędzi półek pozwala na łatwe utrzymanie czystości. Nogi regału wyposażone zostały w stopki z tworzywa sztucznego, które nie rysują podłogi. Dodatkowo możliwa jest regulacja ich wysokości w zakresie 30 mm.

 

 

WYMIARY

 

Regał GRZ

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

stal nierdzewna

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »