plen

Choose language

Pufa Round

Pufa Round

Pufa Round to “kropka nad i” w kolekcji foteli i krzeseł marki Snap. Estetyczna, prosta bryła mebla daje się zastosować w przestrzeniach publicznych, strefach relaksu czy kawiarniach, jak również w prywatnych salonach. Pufa dostępna jest w szeregu różnych tapicerek do wyboru, z których każda oferuje obszerną paletę parw. Dzięki temu mebel doskonale sprawdzi się zarówno w chłodnych, nowoczesnych przestrzeniach, jak i w przytulnych, kameralnych wnętrzach.

 

Pufa Round oraz pozostałe produkty marki Snap znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

Specyfikacja

 

Stelaż pufy wykonany został z  płyty wiórowej o grubości 18 mm. Zastosowane pianki tapicerskie polskiego producenta mają gęstości: 25 kg/m3 – boki pufy i 30 kg/m3 – siedzisko. Pomiędzy pianką tapicerską i materiałem obicia zastosowano watę tapicerską, która zwiększa komfort użytkowania – pufa jest bardziej miękka. Pufa posiada stopki plastikowe uzupełnione o filcowe nakładki, dzięki czemu mebel nie rysuje podłogi. Istnieje możliwość wyposażenia pufy w elementy dodatkowe, takie jak przeszycia, pikowania lub pinezki.

Pufa Round

 

Dostępne tkaniny i kolory

Drewniane nogi krzesła dostępne są w 17 kolorach wybarwień uzyskanych przez zastosowanie bejc wodnych i lakierów Sayerlack. Kubełek tapicerowany jest jednym z 11 rodzajów obić, dostępnych w szerokiej palecie kolorów. Wszystkie tkaniny posiadają atesty oraz cechują się wysoką wytrzymałością i jakością.

 

Wszystkie kolory stelaży oraz obić przedstawione zostały w katalogu.

paleta kolorów profim

Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane kolory z katalogu.

 

Drewno
1 Buk naturalny
6 Jasny orzech
8 Ciemny brąz
15 Dąb brunat
Milton
4 Taupe
7 Orange
13 Navy Blue
15 Anthracit
Aspen
2 Beige Vanille
5 Turquoise
6 Lavender
14 Yellow
Vienna
3 Almond
7 Choco
10 Aubergine
15 Platinum

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »