plen

Choose language

Pomocnik WGP3

Pomocnik WGP3

Pomocnik WGP3 to element linii White Graph polskiego producenta mebli Antrax. Linia oferuje nowoczesne meble o minimalistycznym designie, podkreślonym przez chłodną kolorystykę. Prezentowany pomocnik może zostać wykorzystany jako niezależny mebel lub jako podparcie dla biurek nakładanych WGBN. Dzięki niemu możliwe jest łatwe przechowywanie dokumentów biurowych w zasięgu ręki.

 

Prezentowany pomocnik WGP3 wykonany został z najwyższą dbałością o detale, co sprawia, że jakość premium produktu od razu rzuca się w oczy. Zastosowanie solidnych materiałów daje pewność użytkowania, a także stabilność i wytrzymałość mebla. Model dostępny jest także w wersji z drzwiami przesuwnymi – WGP1.

 

Ten oraz inne modele szafek przybiurkowych znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

 

Specyfikacja

 

Pomocnik biurowy WGP3 to model stosowany w zestawieniu z biurkiem nakładanym po lewej stronie. Model posiada drzwi przesuwne. Pomocnik w całości wykonany został z wysokiej jakości płyty meblowej firmy Egger o grubości 18 mm. Wewnątrz pomocnika umieszczona została przegroda pionowa oraz dwie półki.

 

Pomocnik może zostać doposażony w szufladę WGSP1 o pełnym wysuwie, cichym domykaniu oraz przesuwnym piórnikiem (koszt 320 zł).

 

 

Wymiary

 

wysokośćszerokośćgłębokość
6501600500

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

grafit
biały

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »