plen

Choose language

Półka ścienna GPS

Półka ścienna GPS

                                                                                                                                                                                                                                                 Półka ścienna GPS to kolejny produkt z serii mebli gastronomicznych firmy Malow. Stanowi ono dodatkowe wyposażenie kuchni w restauracjach, jadalniach oraz innych obiektach, pozwalając na przechowywanie naczyń, żywności czy sprzętu kuchennego. Półka została wykonana w całości z blachy nierdzewnej, dzięki czemu jest odporna na działanie kwasów, olejów oraz zanieczyszczeń, a także charakteryzuje się łatwością w czyszczeniu. Półka GPS występuje w wersji z jedną lub dwoma powierzchniami roboczymi.

 

Półka należy do linii mebli gastronomicznych, w skład której wchodzą także stoły, szafy czy regały. Wszystkie meble znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

SPECYFIKACJA

 

Półka ścienna GPS wykonana została z blachy nierdzewnej AISI 430 bądź blachy kwasoodpornej AISI 304. Maksymalne obciążenie wynosi 40 kg na półkę. Wysokość półek można regulować co 35 mm. Montaż do ściany odbywa się za pomocą kołków rozporowych. Od strony ściany półka zakończona jest rantem o wysokości 40 mm. Półka dostępna jest w wersji z jedną bądź dwoma powierzchniami roboczymi.

 

 

WYMIARY

 

Półka ścienna - wymiary

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

stal nierdzewna

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »