plen

Choose language

Okap centralny GOC

Okap centralny GOC

                                                                                                                                                                                                                                             Okap centralny GOC firmy Malow służy do wychwytywania i odprowadzania ciepła, pary i nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach kuchennych. Wykorzystywany jest w restauracjach, bufetach czy jadalniach, gdzie poprawia warunki pracy oraz zapobiega osadzaniu się oparów na meblach czy sprzęcie. Okap wykonany został ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest łatwy w utrzymaniu czystości. Oprócz okapu centralnego GOC występuje także okap przyścienny GOP – oba modele dostępne są w szerokiej gamie wymiarowej.

 

Okap centralny GOC należy do linii mebli gastronomicznych, w skład której wchodzą także stoły, regały czy szafy. Wszystkie produkty znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

SPECYFIKACJA

 

Okap centralny GOC oraz zestaw odpływowy wykonany został z blachy nierdzewnej AISI 304 lub blachy kwasoodpornej AISI 430. Posiada on otwór na króciec przyłączający o średnicy 250 lub 315 mm oraz przepustnicę regulacyjną. Króciec i przepustnica wykonane zostały z atestowanej stali nierdzewnej. Okap montowany jest przy pomocy linek mocujących o długości 500 – 2000 mm (w zależności od potrzeb). Możliwość zamontowania dodatkowego wyposażenia okapu w postaci łapacze tłuszczu, filtry ślepe wykonanych z atestowanej stali nierdzewnej.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

stal nierdzewna

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »