plen

sistudio

Kim jesteśmy?

Nasza firma SI STUDIO Meble Biurowe obecna jest na rynku meblowym od blisko 10 lat. Zajmujemy się kompleksową obsługą zarówno w zakresie doradztwa handlowego jak i projektowania. Aranżacja i optymalizacja przestrzeni to nasza pasja, dlatego mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie.

Starannie selekcjonujemy produkty, które wprowadzamy do naszej oferty, pod kątem jakości i funkcjonalności. Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami mebli biurowych, metalowych oraz systemowych, a także foteli i krzeseł biurowych. Dzięki temu możemy śmiało ręczyć za produkty, w które wyposażamy Państwa wnętrza.

Dysponujemy biurem handlowym w Katowicach, flotą samochodową, obszerną przestrzenią magazynową oraz zapleczem wykonawczym. Pozwala nam to na kompleksową obsługę, dbałość o utrzymanie rytmu pracy ustalonego z klientem, a także szybkie reagowanie na zastrzeżenia zgłoszone przez klienta.

 

Co nas wyróżnia?

Zaangażowanie i indywidualne podejście do każego realizowanego projektu. Kompleksowa obsługa, jaką świadczymy, zaczyna się na przygotowaniu spersonalizowanego projektu, a kończy na transporcie i montażu. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego przywiązujemy szczególną wagę do zachowania elastyczności na każdym etapie realizacji.

Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość obsługi. Wiemy, jak istotne są kreatywność i szerokie spojrzenie. Stawiamy na funkcjonalność, trwałość i estetykę – w ten sposób tworzymy aranżacje, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Nowatorskie podejście do projektowania przekłada się na finalną formę naszych realizacji. Stawiamy na przyjazne i ergonomiczne wnętrza, w których przyjemnie jest przebywać zarówno pracownikom jak i ich klientom.

 

Nasza oferta

Bogata oferta mebli biurowych obejmuje meble pracownicze, meble gabinetowe, meble recepcyjne, a także fotele i krzesła biurowe. Proponujemy także wyposażenie pomieszczeń konferencyjnych i sal audytoryjnych – krzesła konferencyjne oraz stoły. Uzupełnieniem linii jest wyposażenie sanitarne, żaluzje, rolety oraz inne elementy dekoracyjne, pozwalające na stworzenie kompletnej aranżacji.

Proponujemy Państwu także szeroki wybór mebli metalowych, do których należą szafy aktowe, kartotekowe, socjalne, a także szafy wzmacniane, specjalne i sejfy. Linia mebli warsztatowych obejmuje regały warsztatowe, wózki, stoły oraz szafy. Posiadamy także duży wybór mebli szkolnych, mebli medycznych oraz innych.

Oprócz tego wykonujemy także meble drewniane na wymiar, przywiązując szczególną wagę do zaspokojenia Państwa oczekiwań.

 

si studio rzetelna firma

Zapraszamy

do zakupu w e-sklepie i na allego

REFERENCJE

Zobacz kto nam zaufał

Muzeum w Chorzowie

05 października 2015
Muzeum w Chorzowie współpracuje z firmą SI STUDIO Meble Biurowe od 2010 roku. Firma dokonała wszelkich starań, aby sprostać naszym oczekiwaniom, wsykazując się profesjonalizmem oraz elastycznością.
Współpracując z przedsiębiorstwem możemy spodziewać się wysokiej jakości usług i towarów. Rekomendujemy firmę jako wartego polecenia partnera biznesowego.
Irena Białas - dyrektor

American Heart of Poland

17 lutego 2015
Potwierdzam, że Firma SI STUDIO Meble Biurowe Sylwia Paszek mieszcząca się w Katowicach przy ul. Józefowskiej 76 w latach 2012-2014 dostarczyła meble do American Heart of Poland S.A. - Polsko Amerykańskich Klinik Serca na terenie całego kraju na łączną kwotę 517.183,20 zł brutto.

We wskazanym okresie Firma dostarczała zamówione meble biurowe terminowo i z należytą starannością.
Marian Rojek - szef działu inwestycji

Żłobek miejski w Siemianowicach Śląskich

05 października 2015
Z firmy SI STUDIO korzystamy już dobre parę lat. Z ich usług jesteśmy bardzo zadowoleni. Meble są solidnie wykonane, kontakt z kierownictwem znakomity, zawsze wzorowy i bardzo pomocny. Montaż w pomieszczeniu Naszej placówki dokładny i czysty. Polecamy !!
Danuta Bochenek - dyrektor

doradzimy ci

w zakupie mebli. Napisz do nas
Translate »