plen

Choose language

Nakładka na fotel

Nakładka na fotel

Nakładka na fotel to produkt oferowany przez polskiego producenta foteli profilaktyczno-rehabilitacyjnych Kulik System. Nakładka umożliwia kształtowanie właściwej pozycji siedzącej na każdym krześle. Kulik System jako specjalista w zagadnieniach anatomii pracy układu szkieletowego opracował produkt, który wymusza na siedzącym przyjęcie prawidłowej pozycji w fotelu. Użytkownik w sposób naturalny i intuicyjny zasiada w fotelu, co nie powoduje obniżenia jego komfortu. Jednocześnie jego kręgosłup będzie obciążony w sposób anatomiczny, co pozwoli uniknąć mikrourazów kręgów, naprężeń i zmęczenia mięśni.

 

Ten oraz inne produkty marki Kulik System znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

 

Specyfikacja

 

Nakładka na fotel to produkt dwuczęściowy, składający się z części górnej, mocowanej obejmami do oparcia oraz części dolnej, mocowanej do siedziska. Wyprofilowana dolna część siedziska posiada zagłębienie w postaci owalnego obniżenia, które w 70% amortyzuje naprężenia pojawiające się w mięśniach kręgosłupa, przenosząc ciężar na uda. Górna część zapewnia anatomiczne ułożenie kręgosłupa. Końcówka nakładki umiejscowiona między łopatkami naturalnie otwiera klatkę piersiową, zwiększając także ilość powietrza w płucach, poprawiając pracę serca i przepony oraz niwelując ucisk żeber na organy wewnętrzne.

 

Oba elementy produktu wykonane są z wysokiej jakości materiałów tapicerskich, a także wypełnienia paroprzepuszczalnego, pozwalającego na oddychanie ciała. Nakładka dostosowana jest do użytku zarówno przez mężczyzn jak i kobiety i nie posiada ograniczeń wzrostowych ani wagowych. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz beżowej.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

beżowy
czarny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »