plen

Choose language

Nadstawka stołowa 2-półkowa GNS

Nadstawka stołowa 2-półkowa GNS

                                                                                                                                                                                                                                                    Nadstawka stołowa 2-półkowa GNS firmy Malow ułatwia funkcjonalne urządzenie miejsca pracy. Możliwość ustawienia nadstawki na stole gastronomicznym pozwala na zwiększenie przestrzeni do przechowywania sprzętu kuchennego, a tym samym zapewnia oszczędność miejsca. Duży wybór dostępnych wersji wymiarowych nadstawek pozwala na dopasowanie modelu do własnych potrzeb. Nadstawki stołowe GNS występują w wersji jedno- oraz dwupółkowej.

 

Nadstawka zaprojektowana została z myślą o stołach przyściennych GST i stołach przyściennych z komorami zlewowymi GSTZ. Wszystkie produkty z tej serii znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

 

SPECYFIKACJA

 

Nadstawka stołowa 2-półkowa GNS wykonana została z blachy nierdzewnej AISI 430 lub z blachy kwasoodpornej AISI 304. Maksymalne obciążenie wynosi 30 kg na półkę. Nogi wykonane z profili z blachy nierdzewnej o wymiarach 25 x 25 mm. Dodatkowe wyposażenie ich w stopki z tworzywa sztucznego zabezpieczają blat roboczy przed rysowaniem. Półki od strony ściany zakończone są rantem zabezpieczającym o wysokości 60 mm.

 

 

WYMIARY

 

Nadstawka GNS - wymiary

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

stal nierdzewna

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »