plen

Choose language

Meble pracownicze Eko

Meble pracownicze Eko

Meble pracownicze Eko to podstawowa linia polskiego producenta mebli systemowych Svenbox. To, co odegrało szczególną rolę w projekcie produktów, to zamiar stworzenia mebli o dużej uniwersalności. Seria Eko umożliwia zaaranżowanie zarówno obszernych pomieszczeń typu open space, jak i niewielkich przestrzeni biurowych, w których liczy się każdy zagospodarowany centymetr. Meble umożliwiają tworzenie układów wielostanowiskowych, które cieszą się rosnącą popularnością w nowoczesnych biurach, gdzie stawia się na funkcjonalność.

 

Prezentowana seria Eko oferuje kompletne wyposażenie biura, w skład którego wchodzą biurka, stoły biurowe, stoły konferencyjne, a także szafy i kontenerki przybiurkowe. Dużym atutem mebli jest wysoka jakość wykorzystanych materiałów przy zachowaniu rozsądnych cen na każdą kieszeń. Ponadto prezentowana seria dostępna jest w dwóch wariantach: Classic oraz Invest, które różnią się między sobą grubością oraz kolorem zastosowanych płyt meblowych.

 

Elementy serii Eko, a także inne meble producenta Svenbox znajdą Państwo w katalogu.

Specyfikacja

 

Warianty Classic oraz Invest różnią się od siebie materiałem, z którego zbudowane są meble:

 

Wariant Classic

– Blaty biurek i stołów, wieńce górne/dolne szaf i kontenerów – płyta melaminowa 28 mm, obrzeża PVC 2 mm; kolory: Calvados/Olcha.

– Nogi płytowe i blendy biurek, korpusy i fronty szaf oraz kontenerów – płyta melaminowa 18 mm; kolory: Calvados/Olcha.

 

– Panele oddzielające – płyta melaminowa 18 mm; kolory: Popiel.

 

Wariant Invest

– Blaty biurek, stołów i kontenerów, wieńce górne/dolne i fronty szaf i kontenerów – płyta melaminowa 28 mm, obrzeża PVC 2 mm; kolory: Buk/Orzech Nizinny/Klon Jersey (wyjątek: płyta 25 mm).

 

– Nogi płytowe biurek, korpusy szaf i kontenerów, panele oddzielające – płyta melaminowa 18 mm; kolory: Popiel.

 

 

W blatach biurek wykonane zostały standardowo przeloty kablowe o średnicy 60 mm. Szafy mogą zostać wyposażone w drzwi ze szkła hartowanego bezbarwne lub mleczne, a także w żaluzje aluminiowe.

 

Panele oddzielające dostępne są w wersji z poduszkami tkaninowymi lub bez. Poduszki tapicerowane są tkaniną w jednym z 7 kolorów: pomarańczowy, czerwony, zielony, jasnoszary, ciemnoszary, niebieski lub czarny.

 

Dostępne tkaniny i kolory

Classic
Calvados
Olcha
Popiel
Invest
Buk
Orzech Nizinny
Klon Jersey
Popiel

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »