plen

Choose language

Meble pracownicze Art

Meble pracownicze Art

Meble pracownicze Art należą do serii mebli systemowych, w skład której wchodzą biurka, stoły biurowe i konferencyjne, a także szafy i kontenerki przybiurkowe. Linia Art pozwala na łatwe skomponowanie pełnej aranżacji wnętrza biurowego. Zaprojektowana została z myślą o przestrzeniach typu open space, w których mieści się wiele stanowisk pracy. Dzięki wersji biurek o kompaktowej, dwustanowiskowej konstrukcji, produkty z serii Art wybierane są także jako wyposażenie niewielkich pomieszczeń biurowych, gdzie liczy się każdy cm2.

 

Ze względu na swoje zastosowanie, meble pracownicze Art oferują także funkcjonalne panele oddzielające sąsiadujące stanowiska. Pozwala to na zachowanie prawidłowej akustyki w pomieszczeniu, co znacznie ułatwia pracę. Myślą przewodnią w projekcie serii Art było stworzenie mebli, które pozwolą na maksymalne zoptymalizowanie aranżacji w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. Z tego powodu prezentowana seria oferuje szeroki wybór różnych kombinacji oraz wersji wymiarowych produktów, dostępnych w dwóch wariantach: Classic i Invest.

 

Wszystkie produkty z serii Art, a także inne meble producenta Svenbox znajdą Państwo w katalogu.

 

Specyfikacja

 

Warianty Classic oraz Invest różnią się od siebie materiałem, z którego zbudowane są meble:

 

Wariant Classic

– Blaty biurek i stołów, wieńce górne/dolne szaf i kontenerów – płyta melaminowa 28 mm, obrzeża PVC 2 mm; kolory: Calvados/Olcha.

– Korpusy i fronty szaf oraz kontenerów – płyta melaminowa 18 mm; kolory: Calvados/Olcha.

– Panele oddzielające – płyta melaminowa 18 mm; kolory: Popiel.

Wariant Invest

– Blaty biurek, stołów i kontenerów, wieńce górne/dolne i fronty szaf i kontenerów – płyta melaminowa 28 mm, obrzeża PVC 2 mm; kolory: Buk/Orzech Nizinny/Klon Jersey (wyjątek: płyta 25 mm).

– Koprusy szaf i kontenerów, panele oddzielające – płyta melaminowa 18 mm; kolory: Popiel.

 

 

Niezależnie od wariantu, wszystkie biurka oraz stoły posiadają stelaże wykonane z metalowych profili malowanych proszkowo na kolor Aluminium. Wymiary profili: 30 x 60 mm. W blatach biurek wykonane zostały standardowo przeloty kablowe o średnicy 60 mm.

 

Szafy mogą zostać wyposażone w drzwi ze szkła hartowanego bezbarwne lub mleczne, a także w żaluzje aluminiowe.

 

Panele oddzielające dostępne są w wersji z poduszkami tkaninowymi lub bez. Poduszki tapicerowane są tkaniną w jednym z 7 kolorów: pomarańczowy, czerwony, zielony, jasnoszary, ciemnoszary, niebieski lub czarny.

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Classic
Calvados
Olcha
Popiel
Invest
Buk
Klon Jersey
Orzech Nizinny
Popiel

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »