plen

Choose language

Meble gabinetowe Magnat

Meble gabinetowe Magnat

Meble gabinetowe Magnat należą do serii premium polskiego producenta KJK Kielce. Oferują one wysokiej jakości produkty, wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia ich stabilność oraz wytrzymałość. Meble wyróżniają się klasyczną stylistyką, która doskonale sprawdzi się w gabinecie i pozwoli na zaaranżowanie miejsca nie tylko pracy, ale także spotkań czy konferencji. Elegancka, zaokrąglona linia mebli nadaje im unikatowego charakteru, który dodatkowo podkreślają lekkie metalowe wykończenia.

 

Seria mebli biurowych Magnat zdominowana jest przez drewno, dające poczucie ciepła i komfortu. Szeroka gama kolorystyczna mebli stanowi logiczną kontynuację ich brył, oferując jedynie wyselekcjonowane kolory. Linia mebli Magnat oferuje zarówno biurka i stoły, jak i szafy, regały i kontenerki. Dzięki temu aranżacja wnętrza gabinetowego może być pełna i kompletna.

 

Wszystkie elementy systemu Magnat wraz z wymiarami znajdą Państwo w katalogu.

 

 

Specyfikacja

 

Meble gabinetowe Magnat wykonane zostały z najwyższej jakości płyty drewnianej, dostępnej w 5 werajch kolorystycznych. Blaty biurek, stołów i kontenerków oraz podpory wykonane zostały z płyty o grubości 36 mm. Fronty szaf i regałów dostępne są w wersji pełnej (drewnianej) oraz w wersji przeszklonej i wyposażone są w metalowe uchwyty drzwiowe firmy Schwinn. Szuflady kontenerków wyposażone zostały w metalowe wkłady firmy Hafele.

 

 

Magnat 1

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

dąb dziki
wiąz baron trufel
legno tabac
orzech artemide
orzech ciemny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »