plen

Choose language

Meble gabinetowe Iryd

Meble gabinetowe Iryd

Meble gabinetowe Iryd zaprojektowane zostały przez Grupę Serafin-Frąckowiak i należą do serii produktów klasy premium. charakteryzują się one najwyższą jakością wykorzystanych materiałów oraz wykonania, a także doskonałym designem, który uhonorowany został nagrodami Wyróżnienie Produkt Roku 2010 oraz Diament Meblarstwa 2011. Elegancka, minimalistyczna bryła mebli doskonale współgra z wysublimowanymi kolorami płyt. Ponadto zastosowanie metalowych wykończeń tworzy propozycję kompletną, łączącą ciepło i klasykę drewna z surowymi detalami. Ostre, bezkompromisowe linie mebli nadadzą charakteru każdemu wnętrzu gabinetowemu.

 

W skład linii mebli biurowych Iryd wchodzą proste biurka z funkcjonalnymi pomocnikami i kontenerkami, a także stoły konferencyjne i kawowe, stwarzające wygodną przestrzeń dla rozmów biznesowych. Liczne szafy i komody, dostępne w szerokiej gamie wersji, pozwalają na uporządkowane przechowywanie dokumentów oraz przedmiotów biurowych. Dzięki nim linia Iryd jest kompletna i stwarza szerokie możliwości aranżacyjne.

 

Wszystkie elementy serii Iryd oraz ich wymiary przedstawione zostały w katalogu.

 

Specyfikacja

 

W konstrukcji mebli wykorzystane zostały solidne płyty drewniane o grubości 28 mm, dostępne w 2 kolorach. Elementy metalowe, czyli stelaże, ramki oraz uchwyty pomalowane zostały na kolor aluminium gładki. Drzwi szaf i komód mogą być wykonane z płyty drewnianej lub szkła lacobel w kolorze szary metal umieszczonego w aluminiowej ramce. Dodatkowo w drzwiach szaf i komód oraz frontach szuflad wykonane zostało obrzeże ABS w kolorze stelaży.

 

Szuflady mebli zamontowane zostały na prowadnicach Tandembox o pełnym wysuwie, samodomykające się, z dohamowaniem przy zamykaniu. W kontenerkach i pomocnikach zastosowane zostały piórniki oraz metalowe wkłady organizujące przestrzeń. Wszystkie meble posiadają stopki poziomujące w zakresie 15 mm.

 

 

Iryd 1

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

legno tabac
dąb brązowy
stelaż
aluminium gładki

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »