plen

Choose language

Meble gabinetowe Echo

Meble gabinetowe Echo

Meble gabinetowe Echo należą do serii mebli systemowych producenta Svenbox, który w swoich propozycjach stawia na funkcjonalność i wysoką jakość. Linia oferuje zarówno biurka, kontenerki i szafki przybiurkowe, jak i szafy oraz stoły konferencyjne. Produkty dostępne są w różnych wersjach wymiarowych, co znacznie ułatwia stworzenie kompletnej aranżacji przestrzeni biurowej. Zastosowanie materiałów dobrych jakościowo nie tylko wpływa na wytrzymałość mebli, ale także na ich estetykę, plasując serię w kategorii mebli premium.

 

Prezentowana linia Echo utrzymana jest w nowoczesnej, a jednocześnie klasycznej stylistyce. Połączenie ciemnego drewna z elementami metalowymi nadaje produktom ekskluzywnego charakteru, zaś ostre i oszczędne bryły mebli wpisują się w gusta wielu. Minimalizm i precyzja wykonania powodują,. że meble gabinetowe Echo wykorzystywane są zarówno w przestrzeniach biurowych, jak i w domowych gabinetach.

 

Wszystkie produkty z serii Echo, a także inne meble producenta Svenbox znajdą Państwo w katalogu.

 

 

 

Specyfikacja

Meble gabinetowe Echo wykonane zostały z płyty drewnianej w kolorze Orzech Nizinny w dwóch grubościach:

– 28 mm: blaty i nogi płytowe biurek i stołów konferencyjnych, wieńce górne szaf i regałów,

– 18 mm: blendy biurek i stołów konferencyjnych, korpusy i fronty kontenerów, szaf i regałów.

Szafy mogą zostać wyposażone w drzwi płytowe lub szklane (szkło hartowane mleczne), zamontowane w ramie aluminiowej. Szafy i kontenerki posiadają zamki centralne lub patentowe. Kółka jezdne zamontowane w kontenerkach mogą zostać wyposażone w hamulec.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

Orzech Nizinny

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »