Meble biurowe Vega

Meble biurowe Vega

Meble biurowe Vega producenta KJK to propozycja uniwersalnych i sprawdzonych rozwiązań. Linia oferuje szeroką gamę zastosowań z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb odbiorców. Bogata oferta dostępnych modeli pozwala na skomponowanie optymalnej aranżacji dla każdego wnętrza, zachowując przy tym praktyczność oraz ergonomię pracy. Szeroka paleta wyselekcjonowanych kolorów stanowi logiczne rozwinięcie dla eleganckich, niebanalnych brył mebli.

 

W skład linii Vega wchodzą zarówno biurka, jak i szafy, regały oraz kontenerki. Ponadto możliwe jest łączenie biurek za pomocą funkcjonalnych dostawek. Wszystkie produkty z prezentowanej serii wykonane zostały z najwyższą dbałością o detale z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu meble biurowe Vega są solidne oraz stabilne, a także pozwalają na wieloletnie intensywne użytkowanie bez widocznych śladów zużycia.

 

Wszystkie elementy systemu Vega wraz z wymiarami znajdą Państwo w katalogu.

 

 

Specyfikacja

 

Meble z serii Vega wykonane zostały z solidnych płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm i 25 mm. Biurka, szafy i regały wyposażone są w poziomujące stopki. Szafy i kontenerki zamykane są przy pomocy zamków.

 

Biurka dostępne są w dwóch wersjach, różniących się od siebie zastosowanym stelażem:

– wersja Vega (modele WBS) wsparta na stelażu metalowym,

– wersja Vega Plus (modele WBP) wsparta na tradycyjnych podporach z płyty.

Biurka wyposażone mogą być w akcesoria dodatkowe, takie jak półka pod klawiaturę, podstawa pod komputer czy kanał kablowy. Praktycznym rozwiązaniem są także nadstawki stawiane na blat biurka.

 

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

płyta drewniana
szary
buk
calvados
grusza jasna
legno jasne
orzech artemide
orzech ciemny
grusza ciemna
navarra
klon
stelaż
aluminium gładki
aluminium satyna
aluminium struktura
biały struktura
czarny struktura
grafit gładki
grafit struktura
szary struktura

doradzimy ci

zapytaj o produkt