Meble biurowe TEXAR

Meble biurowe Texar

Meble biurowe Texar to nowoczesna stylistyka łącząca w sobie walory estetyczne i użytkowe drewna oraz metalowe wykończenia o wysokiej trwałości i wytrzymałości. Meble cechują się minimalistyczną formą, która w połączeniu z różnorodną paleta wykończeń, pozwala na optymalną aranżację każdego wnętrza biurowego. Ponadto oferowane meble z serii Texar występują w różnych wersjach wymiarowych, dzięki czemu meble stworzą odpowiednią przestrzeń zarówno w mniejszym jak i większym pomieszczeniu. Linia Texar oferuje biurka proste i rogowe, osłony metalowe i drewniane oraz dostawki, a także kontenerki, szafy i szafki wiszące, które stanowią wspólnie kompletne wyposażenie przestrzeni biurowej.

 

W ofercie producenta Antrax znajdą Państwo także inne meble systemowe, które dostępne są w naszym sklepie internetowym.

sklepsistudio.pl

 

SPECYFIKACJA

 

Ramowa konstrukcja biurek z serii Texar wykonana jest z solidnego materiału metalowego, malowanego proszkowo na kolor Ral 9006. Melaminowa płyta wiórowa posiada strukturę Biuro Special, która gwaratuje trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także gładkość powierzchni. Wykorzystywane są płyty o dwóch grubościach:

– 25 mmstosowane na wieńce oraz blaty,

– 18 mm stosowane na wypełnienia.

 

Zabezpieczenie wąskich przestrzeni elementów mebli wykonane zostało z okleiny z tworzywa PCV. Oklejenie występuje w dwóch grubościach: 0,6 mm (dotyczy elementów półek, drzwi oraz wypełnień) i 2 mm (dotyczy elementów biurek, regałów, wieńców). Wszystkie płyty, wykorzystywane w produkcji mebli Texar, posiadają klasę higieniczności E1.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

buk
calvados
grusza
dąb mleczny
mangfal
popiel
orzech
wenge
biały
dąb sonoma
grafit

doradzimy ci

zapytaj o produkt