Meble biurowe Set

Meble biurowe Set

                                                                                                                                                                                                                                             Meble biurowe Set to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w przestrzennych biurach, gdzie możliwe jest niezależne ustawienie kilku stanowisk pracy. Modułowe meble Set pozwalają także na tworzenie rozbudowanych stanowisk, poprzez łączenie biurek za pomocą dostawek. Powstałe w ten sposób zestawy nie tylko dobrze się prezentują, ale także oferują obszerną przestrzeń roboczą. Proste bryły oraz zaokrąglone linie tworzą niebanalne kompozycje i nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.

 

W skład linii Set wchodzą zarówno biurka, przegrody biurek oraz kontenerki, jak i stoły konferencyjne, dostawki i szafy. Dzięki temu seria jest kompletna i stwarza szerokie możliwości aranżacyjne. Wszystkie elementy serii wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia wysoką wytrzymałość mebli, a także pozwala na wieloletnie użytkowanie.

 

 

Specyfikacja

 

Blaty biurek i stołów oraz korpusy i fronty szaf i kontenerków wykonane zostały z solidnej płyty drewnianej, dostępnej w 10 naturalnych kolorach. Blaty biurek dostępne są zarówno w wersji prostej jak i kątowej czy zaokrąglowej. Metalowe stelaże biurek oraz wykończenia występują w jednym z 8 kolorów. Meble biurowe Set oferują także akcesoria dodatkowe, w postaci półki na klawiaturę, kanału kablowego (pionowego oraz poziomego) i podstawy pod komputer.

 

 

Set 1

 

Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane kolory blatów. Pełna paleta kolorów blatów oraz wykończeń znajduje się w katalogu.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

buk
dąb dziki
klon jersey
legno jasne
wiąz baron trufel
grusza ciemna
grusza jasna

doradzimy ci

zapytaj o produkt