Meble biurowe Set

Meble biurowe Set

Meble biurowe Set producenta KJK to propozycja wyposażenia przestrzennego biura typu open space, gdzie możliwe jest niezależne ustawienie kilku stanowisk pracy. Modułowe meble Set pozwalają także na tworzenie rozbudowanych stanowisk, poprzez łączenie biurek za pomocą dostawek. Powstałe w ten sposób zestawy nie tylko dobrze się prezentują, ale także oferują obszerną przestrzeń roboczą. Proste bryły oraz zaokrąglone linie tworzą niebanalne kompozycje i nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.

 

W skład linii Set wchodzą zarówno biurka, przegrody biurek oraz kontenerki, jak i stoły konferencyjne i dostawki. Dużą część oferty stanowią także szafy wysokie, szafki niskie i regały.  Dzięki temu seria jest kompletna i stwarza szerokie możliwości aranżacyjne. Modułowość i wielowariantowość ustawień pozwala na uzyskanie ciekawych rozwiązań, dopasowanych do indywidualnych wymagań.

 

Wszystkie elementy systemu Set wraz z wymiarami znajdą Państwo w katalogu.

 

 

Specyfikacja

 

Meble Set produkowane są z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm i 25 mm. Stelaże biurek i stołów stanowią profile rurowe o podwójnej średnicy, mocowane do blatów ukośnym wspornikiem. Biurka mogą zostać wyposażone w osłony z blachy perforowanej, a także w przegrody rozdzielające dwa stanowiska. Dodatkowe akcesoria stanowią półka pod klawiaturę, podstawa pod komputer czy kanał kablowy. W szafach zastosowano poziomujące nóżki, a jako ich witryny zastosowane może być szkło matowe umieszczone w aluminiowej ramie.

 

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

płyta drewniana
szary
buk
calvados
grusza jasna
legno jasne
orzech artemide
orzech ciemny
grusza ciemna
navarra
klon
stelaż
aluminium gładki
aluminium satyna
aluminium struktura
biały struktura
czarny struktura
grafit gładki
grafit struktura
szary struktura

doradzimy ci

zapytaj o produkt