Meble biurowe Keno

Meble biurowe Keno

                                                                                                                                                                                                                                            Meble biurowe Keno to propozycja skierowana dla miłośników lekkiej i prostej formy. Klasyczne, minimalistyczne rozwiązania doskonale komponują się zarówno z proponowanymi kolorami płyt, jak i z eleganckimi, metalowymi wykończeniami. Seria mebli biurowych Keno stanowi świetne rozwiązanie przestrzeni biurowej, pozwalając na stworzenie funkcjonalnych stanowisk pracy. Ponadto meble te sprawdzą się także w domowych biurach, umożliwiając komfortową pracę oraz zachowanie porządku.

 

Meble biurowe Keno oferują biurka wraz z akcesoriami, takimi jak kontenerki, osłony biurek, dostawki, a także praktyczne płyty dzielące. Dzięki tym ostatnim możliwe jest łatwe stworzenie kilku stanowisk pracy, zapewniając pracownikom prywatną przestrzeń. Ponadto linia oferuje także szafy i regały, dzięki którym możliwe jest łatwe utrzymanie porządku w biurze, a także stworzenie kompletnej aranżacji.

 

 

Specyfikacja

 

Meble biurowe Keno wykonane są z solidnej płyty drewnianej, dostępnej w 15 wersjach kolorystycznych. Biurka posiadają stelaże metalowe w 9 kolorach. Seria oferuje także akcesoria w postaci:

– kanałów kablowych poziomych i pionowych,

– przelotek chromowanych,

– podstaw pod komputer (wyposażonych w kółka jezdne lub podwieszanych),

– półek pod klawiaturę.

 

 

Keno 2

 

Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane kolory płyt. Pełna paleta kolorystyczna płyt i wykończeń dostępna jest w katalogu.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

buk
dąb dziki
klon jersey
legno jasne
wiąz baron trufel
orange
szary
zielony

doradzimy ci

zapytaj o produkt