Meble biurowe Gemi

Meble biurowe Gemi

                                                                                                                                                                                                                                              Meble biurowe Gemi to ciekawa propozycja biurek prostych oraz narożnych, o nowoczesnej bryle i minimalistycznym designie. Połączenie drewnianych blatów z metalowymi stelażami daje poczucie elegancji oraz dobrego smaku. Prosta linia mebli stanowi doskonałe rozwiązanie logiczna dla eleganckiej i wyszukanej kolorystyki płyt. Ponadto zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz dbałość o szczegóły wyróżniają meble na tle podobnych produktów dostępnych na rynku.

 

Meble biurowe Gemi oferują wyjątkową różnorodność rozwiązań, pozwalając na wybór stelaża oraz blatu w zależności od ich kształtu. Szeroka gama kolorystyczna zarówno płyt jak i stelaży umożliwia łatwą aranżację przestrzeni, dopasowując meble do obowiązującego designu. Ponadto linia może zostać uzupełniona o praktyczne szafki, nadstawki oraz regały wiszące, umożliwiające przechowywanie dokumentów biurowych, zachowując porządek w pomieszczeniu.

 

 

Specyfikacja

 

Blaty biurek wykonane zostały z solidnej płyty drewnianej, dostępnej w 15 wersjach kolorystycznych. Blaty dostępne są zarówno w wersji prostej jaki i narożnej. Osłony biurek wykonane mogą być z blachy perforowanej lub z płyty drewnianej o grubości 18 mm. Dostępne są stelaże na nogach wykonane z rur (średnica 50 mm lub 60 mm) lub z profili kwadratowych (50×50 mm). Istnieje możliwość wyboru stelażu z regulacją wysokości w zakresie 200 mm.

 

Uzupełnieniem serii Gemi mogą być szafki i nadstawki. Drzwi szafek stanowią żaluzje, wykonane z listew z tworzywa sztucznego w kolorze aluminium lub czarnym. Linia oferuje także praktyczne akcesoria, takie jak metalowe podstawy pod komputer (podwieszane lub na kółkach) oraz kanały kablowe (pionowe i poziome).

 

 

Gemi 1

 

Poniżej zaprezentowane zostały jedynie wybrane kolory płyt. Pełna paleta kolorystyczna płyt i wykończeń dostępna jest w katalogu.

 

 

Dostępne tkaniny i kolory

buk
dąb dziki
klon jersey
legno jasne
wiąz baron trufel
orange
szary
zielony

doradzimy ci

zapytaj o produkt