plen

Choose language

Meble biurowe Gemi

Meble biurowe Gemi

Meble biurowe Gemi to ciekawa propozycja biurek prostych oraz narożnych, o nowoczesnej bryle i minimalistycznym designie. Połączenie drewnianych blatów z metalowymi stelażami daje poczucie elegancji oraz dobrego smaku. Prosta linia mebli stanowi doskonałe rozwiązanie logiczna dla eleganckiej i wyszukanej kolorystyki płyt. Ponadto zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz dbałość o szczegóły wyróżniają meble na tle podobnych produktów dostępnych na rynku.

 

Meble biurowe Gemi oferują wyjątkową różnorodność rozwiązań, pozwalając na wybór stelaża oraz blatu w zależności od ich kształtu. Szeroka gama kolorystyczna zarówno płyt jak i stelaży umożliwia łatwą aranżację przestrzeni, dopasowując meble do obowiązującego designu. Ponadto linia może zostać uzupełniona o praktyczne szafki, nadstawki oraz regały wiszące, umożliwiające przechowywanie dokumentów biurowych, zachowując porządek w pomieszczeniu.

 

Wszystkie elementy systemu Gemi wraz z wymiarami znajdą Państwo w katalogu.

 

 

Specyfikacja

 

Biurka Gemi dostępne są w wersji prostej oraz narożnej. Blaty biurek wykonane zostały z płyty drewnianej o grubości 25 mm w jednym z 15 kolorów. Metalowa konstrukcja stelaża składa się z ramy z profili stalowych o przekroju 40x20x1,5 mm oraz nóg wykonanych z rur o średnicy 60 mm lub profili kwadratowych o wymiarach 50×50 mm. W biurkach zastosowane mogą być nogi stałe (wyposażone w stopki poziomujące w zakresie 15 mm) lub o regulowanej wysokości (w zakresie 20 cm).

 

Blat biurek mocowany jest do ramy, co znacznie zwiększa stabilność i wytrzymałość mebli. Dodatkowym usztywnieniem są wzmocnienia wewnątrzne w miejscu łączenia nóg z ramą, wykonane z blachy o grubości 3 mm. Stelaż dostępny jest w wersji chromowanej lub malowanej proszkowo na jeden z 8 kolorów Ral.

 

W biurkach stosowane mogą być osłony z płyty (grubość 18 mm) lub z blachy perforowanej. Ponadto dostępne są dodatkowe akcesoria do biurek, takie jak: kanały kablowe, metalowa podstawa pod komputer na kółkach bądź podstawa podwieszana.

 

Szafki oraz nadstawki linii Gemi posiadają korpusy i półki wykonane z płyty drewnianej, zaś drzwi żaluzjowe dostępne są w kolorze aluminium bądź czarnym. Możliwe jest zastosowanie zamka, który uniemożliwia dostęp do wnętrza szafek.

 

Dostępne tkaniny i kolory

płyta drewniana
biel arktyczna
szary
szary platynowy
buk
calvados
dąb dziki
grusza jasna
klon jersey
legno jasne
orzech artemide
orzech ciemny
wiąz baron trufel
czerwony
orange
zielony
stelaż
aluminium gładki
aluminium satyna
aluminium struktura
biały struktura
czarny struktura
grafit gładki
grafit struktura
szary struktura
chrom

doradzimy ci

zapytaj o produkt
Translate »